کفش بسکتبال آندر آرمور اورجینال Under Armour Clutchfit Drive 2 2016

جدید

کفش بسکتبال آندر آرمور اورجینال Under Armour Clutchfit Drive 2 2016

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

برند : Under Armour

 
بررسی تخصصی

این کفش بسکتبال از نظر استحکام، کارایی و دوامجزء کفشهای برتر و معروف برند Under Armour محسوب میشود.علاوه بر آن با داشتن اصطکاک فوق العاده و رویه ی بسیار محکم Armour Clutchfit،در ردیف بهترین کفشهای بسکتبال میباشد.

تنها عیب کفش این است که جابجایی هوا در آن بطور مناسب صورت نمیگیرد اما باید در نظر داشت که با داشتن رویه ی محکم  Clutchfitاین عیب چندان به چشم نمی آید.

استفاده از این کفش سرعت ورزشکار را حین بازی افزایش میدهد و تکنولوژی  Clutchfitبه عنوان پوسته ی دوم پاهایتان،آنها را میپوشاند که همین امر موجب میشود تسلطتان روی بازی بیشتر شود.

علاوه بر آن،وجود کفی Micro G با پد مخصوصی که دارد از پاها حفاظت میکند.با وجود فوم فوق العاده عریض Micro G،فرودهای سبکتری صورت میگیرد.

توضیحاتی در مورد تکنولوژی Micro G:

به تکنولوژی فوم کفش گفته شده که توسط کمپانی  Under Armour در کفش طراحی و موجب سبکتر شدن،جهش بیشتر و قوی تر شدن پاهای بازیکن میشود.

طبق بررسی های صورت گرفته از سوی تیم فنی چارسونت،این فوم حدود 30% نازکتر از فومهای استاندارد است که موجب کاهش وزن کفش میشود.علاوه بر ان میزان واکنش پذیری کفش را در تماس با سطح زمین کاهش میدهد که احساس راحتی به پاهایتان میبخشد و سرعت تغییر جهت پا را در کفش افزایش میدهد.

Micro G یک فوم با جهش بالا و تراکم پایین است.جهش بالا بدان معناست که به نسبت سایر کفشهای بسکتبال جهش پذیرتر و دارای واکنش پذیری بیشتر است که توانایی بازیکن را هنگام پریدن(جهش) ارزیابی میکند و هنگام دویدن انرزی را به پاهایتان برمیگرداند.

و اما تراکم پایین بدان معناست که این فوم بسیار محکم تر و مقاوم تر از فومهای دیگر است بدلیل اینکه بالشتک گذاری را به مدت طولانی در پاهای بازیکن حفظ میکند.

ساختار رویه این کفش از چرم مصنوعی میباشد که این رویه کششی و ارتجاعی نیست.همینطور به نسبت چرم طبیعی محکم تر،سبک تر و با دوامتر است.

طریقه ی تمیز کردن محصول:

پارچه را با آب سرد و کمی صابون نمدار نموده و به آرامی سطح کثیف کفش را پاک کنید.بلافاصله پس از کثیف شدن کفشآنرا تمیز کنید و بگذارید سطح کفش بطور طبیعی خشک شود.

نکته:

1-محصول را در آب غوطه ور نکنید.

2-محصول را در ماشین لباسشویی قرار ندهید و آنرا در معرض نور آفتاب خشک کنید.

3-به هیچ وجه آنرا در خشک کن قرار ندهید.

بررسی تخصصی تیم فنی چارسونت-آزاده نوروز

 
جزئیات فنی
سبکورزشی
رنگآبی
کیفیتاورجینال
برندآندر آرمور
نوعکفش بسکتبال
کد محصول1258143-403
جنسدرجه یک
جنسیتمردانه
سال تولید2016
 
سفارشی کردن محصول

بعد از ذخیره محصول سفارشی خود، افزودن به سبد خرید فراموش نکنید.

loader

* اطلاعات مورد نیاز

ارسال نظر

کفش بسکتبال آندر آرمور اورجینال Under Armour Clutchfit Drive 2 2016

کفش بسکتبال آندر آرمور اورجینال Under Armour Clutchfit Drive 2 2016

ارسال نظر

 
نظرات(0)

30 محصول مشابه یافت شد