نحوه ارسال سفارش

یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان که ما آن را به خوبی درک می کنیم بحث ارسال کالا و فرایندهای وابسطه به آن است . لذا تیم چارسونت طی قرارداد همکاری با شرکت های بزرگ حمل و نقل همچون شرکت پست ، شرکت تیپاکس ، پیک بادپا و  شرکت ایران پیام ، تمام تلاش خود را در راستای ارسال هرچه سریعتر محصول به دست مشتریان می کند.

مشتریان تهران

سفارش مشتریان ساکن شهر تهران از طریق پیک موتوری ، تیپاکس و  یا پست ارسال خواهد شد .

مشتریان شهرستان

سفارش مشتریان ساکن شهرستان از طریق تیپاکس ، پست و یا شرکت ایران پیام ارسال خواهد شد .

رهگیری سفارشات پستی

تیم خدمات مشتریان چارسونِت کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل ، پیامک ، تلگرام ، یا تماس تلفنی برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید از طریق ورود به سایت شرکت پست در لینک زیر با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

رهگیری بسته پستی

جدول زمان بندی ارسال پست ، تیپاکس

جدول زمان بندی ارسال کالا در روزهای عادی

نحوه محاسبه هزینه 

آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل ، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند. برای مثال ممکن است تحویل در شهر تهران با تحویل در شهریار کرایه حمل متفاوتی داشته باشد.

توجه : چنانچه در هنگام سفارش در قسمت حامل ها  از عبارت " پس کرایه " استفاده شد به مفهوم پرداخت کرایه حمل ، پس از دریافت کالا می باشد  .

شیوه های پرداخت

فروشگاه چارسونِت برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود سرویس های پرداخت خود را به دو شیوه مختلف ارائه میدهد و مشتری می تواند بسته به مکان و شرایط خود یکی از روش های ذیل را در هنگام ثبت سفارش انتخاب نماید .

پرداخت آنلاین 

پرداخت درب محل - ویژه تهران

ارسال رایگان

ما در چارسونِت به جهت کاهش هزینه ی سبد خرید مشتریان و جلب رضایت حداکثری ، سفارشات بالاتر از 250 هزار تومان را در صورت درخواست مشتری به صورت رایگان از طریق پست سفارشی و به صورت هفتگی ارسال میکنیم ، چنانچه تقاضای ارسال رایگان دارید حتما گزینه پست سفارشی را انتخاب فرمایید.


منو