0
فیلتر محصولات
قیمت
تومان تومان
سایز کفش
بیشتر... کمتر
برند
جنس رویه
رنگ
کیفیت
مناسب فصل
اندازه ساق
فیلتر

کفش تنیس

نمایندگی فروش کفش تنیس در ایران

همانطور که می دانید هر ورزشی احتیاج به یکسری وسایل اولیه دارد که شما برای انجام دادن آن ورزشی به صورت حرفه ی حتما باید این وسایل را تهیه کنید. در ورزش تنیس نیز مهم ترین وسایل یکی راکت تنیس است و دیگری کفش تنیس که ما در این مطلب قصد داریم بیشتر شما را با خرید کفش تنیس آشنا کنیم و به شما بگوییم ویژگی های یک کتانی تنیس خوب چیست.

همانطور که می دانید استفاده از کفش غیر استاندارد می تواند صدمات جبران ناپذیری را به بدن هر شخصی وارد کند. اگر شما در هنگام ورزش پرتحرکی مثل تنیس از کفش غیر استاندارد استفاده کنید مطمنا صدمات و آسیب های زیادی به پاهای خود وارد می کنید. در نتیجه متوجه می شویم برای خرید کفش استاندارد تنیس شما باید یکسری نکات را بدانید.

راهنمای خرید کفش تنیس

یکی از پرهیجان ترین ورزش ها تنیس است زیرا پر از تحرک است و بازیکن هر لحظه باید موقعیت خود در زمین را عوض کند. و به همین دلیل باید از کفش اورجینال و استاندارد استفاده کند. نحوه ی قرار گرفتن پاها هنگام ضربه زدن به توپ با راکت تنیس در بازی بسیار مهم است و اگر شما می خواهد به راحتی در زمین قدم بردارید پیشنهاد می کنیم که از کفش با کیفیت استفاده کنید.

نحوه تشخیص کفش تنیس با کیفیت

اگر شما فکر می کنید که می توانید از کفش های راحتی یا کفش های پیاده روی استفاده کنید کاملا در اشتباه هستید زیرا این ورزش احتیاج به کفش خاص و مخصوص خودش را دارد. دلیل اینکه شما نمی توانید از کفش های پیاده روی و دویدن در این ورزش استفاده کنید این است که کفش هایی که مخصوص پیاده روی طراحی می شوند معمولا برای اینکه شخص حین دویدن خسته نشود وزن نسبتا پایینی دارند. همچنین به دلیل اینکه بازیکنان در زمین بیشتر به سمت چپ و راست زمین حرکت می کنند اگر از کفشی استفاه کننده که زیره ی پهنی نداشته باشد خیلی زود پایشان پیچ می خورد و مصدوم می شود. و به دلیل اینکه بازیکن دائما در حال حرکت است و این حرکت ها بسیار پرقدرت هستند زیره ی این کفش ها را بسیار مقاوم طراحی می کنند.

زمین تنیس

در خرید کتانی تنیس اینکه در چه نوع زمینی بازی می کنید هم بسیار مهم است. تنیس در زمین خاکی، چمن و زمین محکم بازی می شود. اگر شما نیز قصد دارید یک کفش تنیس خریداری کنید حتما کتانی متناسب با زمینی که در آن بازی می کنید را خریداری کنید.

کفش تنیس زمین خاکی

زمین های خاکی تنیس معمولا از جنس خاک رس می باشد. زیرا بهترین خاک ممکن برای این بازی است. بازی تنیس بر روی زمین خاکی احتیاج به کفشی بسیار مقاوم دارد. زیرا در این زمین ها بازیکن برای اینکه به توپ ضربه بزند بیشتر از سر خوردن استفاده می کند. کفش های تنیس مخصوص زمین خاکی دارای اصطکاک بسیار خوب و بالایی هستند که به شما این امکان را می دهد که بتوانید به راحتی بر روی زمین خاکی سر بخورید بدون اینکه زمین بخورید.

کفش تنیس مخصوص زمین سفت یا hard

این سری زمین ها که بسیار محبوب هستند و اکثر محبوبیت بازی تنیس به دلیل بازی بر روی این زمین می باشد. در ساخت زمین های تنیس از نوع hard از مواد مصنوعی استفاده می شود. این زمین ها همانطور که از اسمشان مشخص است بسیار سفت و محکم هستند. به همین منظور سازندگان کفش های تنیس کفش های مخصوص این زمین ها را با زیره هایی بسیار نرم و راحت تولید می کنند تا به پای شما آسیب وارد نشود.

کفش تنیس آل کورت All court

این مدل کفش های بسیار کامل است و برای هر نوع زمینی مناسب است و برای افرادی که قصد دارند هم تنیس را روی زمین خاکی تجربه کنند و هم روی زمین های هارد این مدل می تواند گزینه ای بسیار ایده آل باشد. این نوع کفش ها ترکیبی از تکنولوژی کفش های دیگر را دارا می باشد و می تواند نیاز های شما را به صورت کامل برطرف کند.

اما اگر قصد دارید به صورت تخصصی و حرفه ای بر روی یک نوع زمین تنیس بازی کنید پیشنهاد ما به شما این است که از کفش های متناسب با همان زمین استفاده کنید.

همچنین اگر می خواهید از قیمت انواع کفش های تنیس موجود در بازار ایران مطلع شوید و یا قصد خرید کتانی تنیس مردانه و زنانه را دارید پیشنهاد می کنم حتما به محصولات ما که در پایین قرار دارند نیز توجه کنید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

دسته بندی

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست آرزوها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام