درباره چارسونِت

چارسونِت

از هر سو به چارسو

چارسونِت برگرفته از واژه ی اصیل و ایرانی چارسو بوده که به مفهوم گذر اصلی و مهم بازار است که از چهار سو راه داشته باشد.

نقطه آغازین

ما نیز همانند بسیاری از مشتریان ، در برهه ای از زمان، سختی های مراحل خرید در شکل سنتی را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه ی ممکن برای خرید در بازار کنونی، با توجه به فاکتورهای مورد پسند واقع بودن ، قیمت مناسب و کیفیت عالی ، کاری دشوار و زمان بر است.

ما ضمن بررسی دقیق و عمیق بازارهای داخلی و خارجی و تجارب مشابه با درک صحیح نیازها و محدودیت ها توانستیم فعالیت رسمی خود در فضای وب آغاز نماییم .

خدمات

ما تیمی متشکل از افراد متخصص هستیم که کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، چارسونِت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام ، گسترش دانش ، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت تجارت الکترونیک ، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

  • بهترین لحظات زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.

  • ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.

  • تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید به سبک اینترنتی ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

  • سیستم پشتیبانی تلفنی ، تلگرامی و  آنلاین چارسونت ، با استفاده از کادر مجرب ، پاسخگوی تمام سوالات مشتریان می باشد.

  • دیدگاه چارسونت ، همواره یک دیدگاه مشتری مدارانه بوده و هست.ما همواره در تلاش هستیم تا در نظر مشتریان قابل اعتماد باشیم و قابل اعتماد بودن چیزی فراتر از پذیرش مسئولیت است .

  • ارسال رایگان و سریع ، استفاده از اجناس با کیفیت بالا ،  بهره گیری از تخفیفات دوره ای ، و بسته های حمایتی ویژه مشتریان دائم برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است .

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم