چارسونِت

از هر سو به چارسو

چارسونِت برگرفته از واژه ی اصیل و ایرانی چارسو بوده که به مفهوم گذر اصلی و مهم بازار است که از چهار سو راه داشته باشد.

نقطه آغازین

ما نیز همانند بسیاری از مشتریان ، در برهه ای از زمان، سختی های مراحل خرید در شکل سنتی را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه ی ممکن برای خرید در بازار کنونی، با توجه به فاکتورهای مورد پسند واقع بودن ، قیمت مناسب و کیفیت عالی ، کاری دشوار و زمان بر است.

ما ضمن بررسی دقیق و عمیق بازارهای داخلی و خارجی و تجارب مشابه با درک صحیح نیازها و محدودیت ها توانستیم فعالیت رسمی خود در فضای وب آغاز نماییم .

خدمات

ما تیمی متشکل از افراد متخصص هستیم که کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، چارسونِت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام ، گسترش دانش ، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت تجارت الکترونیک ، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

  • بهترین لحظات زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.

  • ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.

  • تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید به سبک اینترنتی ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

  • سیستم پشتیبانی تلفنی ، تلگرامی و  آنلاین چارسونت ، با استفاده از کادر مجرب ، پاسخگوی تمام سوالات مشتریان می باشد.

  • دیدگاه چارسونت ، همواره یک دیدگاه مشتری مدارانه بوده و هست.ما همواره در تلاش هستیم تا در نظر مشتریان قابل اعتماد باشیم و قابل اعتماد بودن چیزی فراتر از پذیرش مسئولیت است .

  • ارسال رایگان و سریع ، استفاده از اجناس با کیفیت بالا ،  بهره گیری از تخفیفات دوره ای ، و بسته های حمایتی ویژه مشتریان دائم برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است .


منو