شاخه‌ها

فیلتر پیشرفته

سایزبندی

رنگ

محصولات Salomon

برند سالامون (سالومون Salomon) شرکت فرانسوی تولیدکننده محصولات ورزشی است، که در سال ۱۹۴۷ توسط فرانسیس سالامون، همسر و فرزندش تاسیس شد.

در سال ۱۹۹۷ توسط شرکت آدیداس خریداری شد و در تاریخ ۲ مه ۲۰۰۵ با قیمت ۴۸۵ میلیون یورو، به شرکت فنلاندی امر اسپورتز واگذار گردید.

برند سالامون (سالومون Salomon) شرکت فرانسوی تولیدکننده محصولات ورزشی است، که در سال ۱۹۴۷ توسط فرانسیس سالامون، همسر و فرزندش تاسیس شد.


در سال ۱۹۹۷ توسط شرکت آدیداس خریداری شد و در تاریخ ۲ مه ۲۰۰۵ با قیمت ۴۸۵ میلیون یورو، به شرکت فنلاندی امر اسپورتز واگذار گردید.


گروه سالامون (سالومون) محصولات گوناگون برای ورزش‌های کوهنوردی، اسکی، اسنوبرد، پیاده روی و گلگشت ارائه می‌دهد .  در میان محصولات سالامون ، اخیرا  کفش های عمومی برای مصارف روزمره نیز به چشم می خورد .


ذکر چند نکته مهم


برند هايي كه جديداً وارد بازار شده اند و از نرمي بيش از حد برخوردارند اصلاً طبي نيستند.نرمي بيشتر را يك دمپايي ابري هم ميتواند داشته باشدنكته مهم در زيره ی كفش آنتي شوك Anti Shock بودن است.حتماً در انتخاب كفش ورزشي به نكات زير توجه داشته باشيد:


عواملي باعث شده كه برندي مانند سالومون به نامبر وان در جهان تبديل شود.
تكنولوژي سالومون در كل دنيا باعث شده به فكر رقابت نباشد بلكه رقابت مي آفريند.


١-انعطاف پذيري براي تمامي حركات مختلف پا
٢-ثبات يا استحكام براي حمايت و حفاظت از چرخشهاي ناگهاني
٣-لايه گذاري ( بالشتک گذاری ) مناسب براي جذب ضربه و راحتي كل پا
٤-قسمت جلوي كفش در ناحيه پنجه بايد فضاي كافي را براي انگشتان فراهم كند.
٥-محافظ مچ پا كه از اين ناحيه محافظت مي كند
٦-زبانه كفش نرم و بلند كه از فشار بند يا الحاقات مربوط به آن جلوگيري مي كند
٧-تخت بيروني يا خارجي كفش كه امكان حركت روبه جلو،كشش و جذب ضربه را داشته باشد
٨-محافظ پاشنه پا كه بايد پاشنه را محكم و ثابت نگه دارد


معرفی تکنولوژی ها و برند سالومون Salomon


کمپانی سالومون، (Salomon) شرکت فرانسوی تولیدکننده محصولات ورزشی ، که در سال ۱۹۴۷ تاسیس شد. این شرکت تولید کننده لوازم ورزشی عادی و حرفه ای بوده و زمان بسیار زیادی را صرف طراحی و تولید محصولاتش می کند و ارزش و اهمیت خاصی برای کیفیت ساخت محصولات خود قائل است به عنوان مثال، برای تولید تنها یک مدل از کفش های اسکی 5 سال زمان صرف کرد.‏گروه سالامون محصولات متنوعی برای ورزش‌ هایی همچون کوهنوردی ، اسکی ، اسنوبرد ، پیاده روی و ...  تولید و عرضه میکند . در میان محصولات سالامون ، اخیرا کتانی های راحتی و عمومی برای مصارف روزمره نیز به چشم می خورد .


salomon در سال های 1997 الی 2005 توسط کمپانی المانی آدیداس مدیریت میشد و پس از آن با قیمت ۴۸۵ میلیون یورو به کمپانی Amer Sports واگذار گردید. طیف گسترده محصولات شامل لوازم اسکی و Snowboarding لوازم کوهنوردی و انواع کفش های ورزشی را تولید و روانه بازار می کند محصولات سالومون در سرتاسر جهان به علاقه مندان عرضه می گردد و همواره مورد استقبال شایان مردم قرار می گیرند‏.‏


 


برخی از تکنولوژی های به کار رفته در محصولات سالومون
 


تکنولوژی 3D advanced Chasis : 
 • 3D advanced Chasis مانع پیچ خوردن پا شده، و زیره لج دار کفش باعث محافظت از پا در سطوح ناهموار می شود‏ که بین زیره و لایه میانی کفش قرار دارد و باعث امنیت، کنترل حرکت و مدیریت انرژی بهتر در کفش ورزشی می‌شود
 • روکش محافظ انگشتان  • این روکش سبب محافظت بیشتر انگشتان از آسیب های احتمالی هنگام کوهنوردی خواهد شد ، مانند سقوط سنگ روی پا و ...
 • تکنولوژی EndoFit و  SenseFit  • به موجب این تکنولوژی  کفش، پا را مانند گهواره‌ای در بر میگیرد که علاوه بر کاهش وزن رویه ، منجر به آزادی عمل بیشتر و دقیق تر پا می گردد.
 • تکنولوژی Contagrip  •  زیره لاستیکی بسیار مقاوم Contagrip دارای گریپ های لاستیکی که حرکت بر روی برف و یخ را راحت تر می‌کند
 • تکنولوژی Gore-Tex  •  زیره لاستیکی بسیار مقاوم Contagrip دارای گریپ های لاستیکی که حرکت بر روی برف و یخ را راحت تر می‌کند.
بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 40 از 169 آیتم
نمایش 1 - 40 از 169 آیتم

منو