محصولات Adidas

در صفحه
نمایش 1 - 40 از 437 آیتم
نمایش 1 - 40 از 437 آیتم

داستان آدیداس از اینجا شروع میشود که این برند یک برند فاتح جهانی شناخته شده و از میان تمام برندها بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است.گهگاهی هم برای دستیابی به اهدافشان در این برند با مشکلاتی مواجه میشوند اما سعیشان بر آن است تا بهترین و مطلوبترین عملکرد را برایش به اجرا در آورند تا این این برند به رشد و پیشرفتی که شایسته اش است دسترسی پیدا کند و به سوی آینده ای روشن تر پیش رود.

تاریخچه آدیداسمحصولات آدیداس : 


انواع کفش و کتانی ، لباس ، کیف و کوله پشتی و ... تاریخچه ی آدیداس (adidas (1949 - 2020


داستان برند آدیداس از اینجا شروع میشود که این برند یک برند فاتح جهانی شناخته شده و از میان تمام برندها بیشترین نمره را به خود اختصاص داده است.گهگاهی هم برای دستیابی به اهدافشان در این برند با مشکلاتی مواجه میشوند اما سعیشان بر آن است تا بهترین و مطلوبترین عملکرد را برایش به اجرا در آورند تا این این برند به رشد و پیشرفتی که شایسته اش است دسترسی پیدا کند و به سوی آینده ای روشن تر پیش رود.


سال های 1900 تا 1949


سالهای شروع به کار برند:هر داستان شگفت انگیزی آغازی دارد و این داستان از شهر کوچک باواریای آلمان آغاز شد.در سال 1924 آدیداسلر به همراه هیات همراهش عازم سفر شدند تا بهترین امکانات ممکن را در اختیار ورزشکاران قرار دهند.نخستین مدال طلای آمستردام (در سال 1928 توسط لینا رادک) و برلین (در سال 1936 توسط جسی اونز) دریافت شد و این تنها شروع داستان برند آدیداس بود. آدی داسلر موجب افزایش اعتماد به نفس ورزشکاران شد. دلیل کسب مدال طلای لینا رادک این بود که او در مسابقات المپیک آمستردام سال 1928 کفش آدیداس را به پا داشت.


سال 1949 - تاسیس کارخانه برند آدیداس


کارخانه ادیداس


در 18 آگوست 1949 آدی داسلر کمپانی " کفش ورزشی آدیداس " را تاسیس و با 47 کارگر در شهر کوچک هرتسوگن اوراخآغاز به کار کرد. ناگفته نماند در همان روزهای اول ثبت ، کمپانی کفشی تولید کرد که معروف به کفش آدیداس 3 خطی بود.


سال 1954 - یک معجزه در برن " پایتخت سوئیس "


از همان ابتدای تاسیس آدیداس ، داستان کسب موفقیت جهانی در این زمینه بسیار شگفت انگیز بود.زمانی که تیم ملی فوتبال آلمان با تیم قدر مجارستان در فینال جام جهانی 1954 رو در روی یکدیگر قرار گرفتند به یک دلیل آلمانی ها در این مسابقات پیروز میدان شدند و تنها دلیلش فراهم کردن این جایزه از سوی کمپانی آدیداس بود و موسس کمپانی هم نام خانوادگی خود را روی نقاط مختلفی از زمین بازی قرار داده بود.


سال 1958 - ریباک ، برادری در مایل ها دورتر


دو برادر در کنار یکدیگر برای پیشرفت ورزشکاران حرفه ای سخت مشغول به کار و فعالیت بودند. این داستان از چندین مایل دورتر از شهر هرتسوگن اوراخ شروع شد.درحالیکه آدیداس پس از معجزه ی شگفت انگیز 1954 به رشد و پیشرفت و شکوفایی خود ادامه می داد ، دو مرد انگلیسی به نام های جو و جف فاستر در کمپانی پدربزرگشان " جی دابلیو فاستر " که در سال 1895 تاسیس شد مشغول به فعالیت بودند.


سال 1967 ، یک تیر و دو نشان


چه چیزی در یک نام نفهته است؟ همه چیز ، وقتی که شما لقب امپراتور را دارید.وقتی فرانتس بکن‌باوئر نخستین گرمکن آدیداس را در بازی های ملی به تن کرد ، شرکتآدیداس تجارتی نوین را آغاز کرد که تا پیش از آن فقط به دلیل تولید کفش هایش به معروفیت جهانی دست پیدا کرده بود.


سالهای 1968 تا 1970 - اعتماد ورزشکاران


شاید این سوال پیش آید که شیوه ی جلب اعتماد ورزشکاران کل جهان در این دهه ها به چه نحوی توسط ادیداس صورت گرفته است؟ تولید محصولات مبتنی بر فناوری ، راز موفقیت آدی داسلر داشتن یک ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد بود. او با ورزشکاران در شهر هرتسوگن اوراخملاقات میکرد و با دقت تمام به حرفایشان گوش می داد تا از این طریق به رفع نیازهایشان کمک کند و این از طریق تولید محصولات جدید طبق نیازهای مطرح شده از سوی ورزشکاران صورت می گرفت که این امر بر کیفیت تولید محصولات و کفش های ورزشی می افزود.


سال 1970 - یک توپ برای همه


در سال 1970, کمپانی آدیداس بر شاخه ای دیگر از صنعت لوازم ورزشی تسلط پیدا کرد و توانست توپ فوتبال TELSTAR را تولید و عرضه کند.این توپ برای بازی های جام جهانی 1970 در نظر گرفته شد. آن گونه که از نامش پیداست توپ آدیداس TELSTAR به گونه ای طراحی شده که به کیفیت دید در تلویزیون های سیاه و سفید کمک می کند و این آغازی شد برای یک رقابت شگفت انگیز و مهیج.


سال 1971 - تولد برند Rockport


بهترین تجارت آدیداس از یک پدر و پسر در ایالات متحده آغاز شد و این زمانی رخ داد که آن ها کفش ها را در کنار جاده از چمدانشان بیرون آوردند تا آنها را بفروشند. سائول و بروس کاتز برای اولین بار کمپانی را تاسیس کردند که از ترکیب مواد و فناوریهای پیشرفته ، کفش های کژوال تولید می کردند که سبب تولید کفش های rockport شد.


سال 1972 - لوگو سه پره آدیداس و ایده المپیک


در سال 1972، چشم ها در جهان به آلمان و بازی های المپیک در مونیخ گره خورد. در این زمان آدیداس یک لوگوی جدید را به معرض نمایش گذاشت.که همراه با آن کالکشن اورجینال آدیداس " Adidas Orginals " یا کفش های کژوال معرفی شد. زمان ممکن است تغییر کند اما کیفیت " سه پره آدیداس " همواره به قوت خود باقیست.


سالهای 1972 تا 1978 - آدیداس در ورزش های چندگانه متخصص شد


نشان 3 خط آدیداس سال هاست که همچنان در اکثر ورزش ها حفظ شده و این موضوع نشان می دهد اکثر ورزشکاران نسبت به محصولات آدیداس اعتماد کامل دارند.از این گذشته بهترین فوتبالیست های دنیا همچون تیم ملی آرژانتین ، رینولد مسنر کوهنورد ایتالیایی که توسط کفش های ادیداس قله های زیادی را فتح کرد در ورزش ژیمناست ، نادیا کومانچی با کسب برترین رتبه و ... فوتبال همواره در راس مرکز توجه کمپانی آدیداس قرار دارد.


سال 1978 - فوت موسس آدیداس


آدی داسلر در 6 سپتامبر و پیش از آنکه تولد 78 سالگی اش را جشن بگیرد فوت کرد. او تنها کسی بود که در آن زمان صنعت لوازم ورزشی را تعریف کرد و بنیانگذار اصلی کمپانی آدیداس به حساب می آمد. پایان عصر داسلر آغازی شد برای پسرش هرست.او که تحت حمایت مادرش کتی بود ابتکاراتی بزرگ و نوین را در عرصه ی داد و ستد لوازم ورزشی ادامه داد.


سال 1979


در حالی که آدیداس راه شکوفایی خود را ادامه می داد، سه شخص به نام های گری آدامز و دو همکار دیگرش یک کمپانی در کالیفرنیا را استارت زدند که هم قطار با ادیداس در تولید چوب های گلف فعالیت می کرد و اکنون تحت عنوان برند Taylor Made شناخته می شود.


سالهای 1982 تا 1989 - یک برادر راه خود را پیدا می کند " ریباک "


30 سال پس از آن جو و جف فاستر کمپانی پدربزرگشان را به " ریباک – Reebok " تغییر نام دادند که کمپانی طبق روند کاری با رونق اقتصادی همراه شد. زنان در هر سوی جهان در کمپانی Reebok Freestyle مشغول به کار شدند. فناوری PUMP در سال 1989 موفقیت شدید تجاری برای ریباک موجب شد و سبب شد تا ریباک در شاخه تندرستی و سلامت به خوبی بدرخشد.


سال 1984 - یک کامپیوتر برای پای شما


امروزه این ویژگی کاملا طبیعی است اما در دهه 80 که کامپیوتر وجود نداشت این ویژگی در کمتر کفشی متداول بود. وجود این چیپ درون کفش که امروزه بعنوان سیستم Micoach شناخته شده است ، عملکردهای آماری ورزشکاران را مشخص می کرد.


سال 1986 - ادغام هنر و ورزش


زمانیکه گروه هیپ هاپ Run DMC در ایالات متحده در آلبوم " آدیداس من " کمپانی آدیداس را معرفی نمودند. تقریبا زمینه ای شد تا مستقیما کمپانی آدیداس به ثبت برسد و کارگرانی که در آن سخت مشغول کار بودند اشتیاق خاصی به تولید اسنیکر یا همان کفش های کژوال و خیابانی این برند پیدا کنند. آدیداس زمانی بیشتر مورد علاقه ی عموم قرار گرفت که از لوگوی سه خطی بر روی کفش هایش استفاده کرد و این در حالی بود که در یک کنسرت با 40000 تماشاچی یکی از این تماشاچیان از کارگران کمپانی آدیداس بود. آهنگ دقیقا به هدف زد و موجب شد گروه Run DMC و کمپانی آدیداس که دور از انتظار همه بود با یکدیگر شرکای واحدی شوند.این ادغام هنر و ورزش نه تنها مد را در خیابانها جاودانه و همیشگی کرد بلکه منشاء پیشرفت های غیر ورزشی در صنعت لوازم ورزشی نیز شد.


سال 1987 - پایان تجارت خانوادگی


مرگ ناگهانی هرست داسلر در سال 1987 دو سال پس از فوت مادرش کتی. این حادثه تلخ موجب پس رفت آدیداس شد.پس از خانواده ی داسلر ، کمپانی از صحنه ی تجارت خارج شد و باعث و بانی اش هم تصمیمات استراتژیکی بود که موجب شد یک شرکت بین المللی در سال 1992 به مرز ورشکستگی نزدیک شود. در اینجاست که این پرسش مطرح میشود که آیا در این زمان کسی نیست که علاقمند باشد این کمپانی را سر جای اصلی اش برگرداند؟


سال 1993 - بلندپروازی صاحب جدید کمپانی آدیداس


رابرت لوئیس دریفوس مدیرعامل جدید آدیداس شد .اداره ی کمپانی با فردی جدید کاملا غیر ممکن بود ولی در عین حال باید کار صورت میگرفت.رابرت به همراه همکارش کریستین ترس به این نتیجه رسیدند که آدیداس ورشکسته نیاز به تاسیس مجدد ندارد بلکه نیازمند یک شیوه ی نوین است تا بتواند سر پا بماند.او بلندپروازی های زیادی کرد و کمپانی آدیداس را به سمت مسیر پیشرفت هدایت نمود.در سال 1995 یعنی شش سال پس از همکاری ادیداس یک شرکت دولتی شناخته شد و در زمینه ی داد و ستد هم نتوانست به شهرت برسد.


سالهای 1989 تا 1994 - فناوری هرگز نمی میرد


در حالیکه کمپانی هنوز با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد یک تیم تجاری جدید توجه خود را روی آدیداس متمرکز کرد.تا کفش های آدیداس برای ورزشکاران مفیدتر باشد. بعضی از فناوری های بسیار معروف آدیداس مثل Torsion در سال 1989، تجهیزات مفهومی در سال 1991 ، کمپین خیابانیدر سال 1992 و بوت فوتبال  Predatorدر سال 1994 در این دوره تولید شدند.


سال 1997 - سالامون نیز به باند آدیداس ملحق شد


برای بازگشت کمپانی آدیداس به مسیر درست یک عضو جدید به این گروه اضافه شد.با دستیابی ادیداس به سالامون ، برندهای زیر مجموعه این کمپانی افزایش یافت TaylorMade ,  Mavic و Bonfire و همچنین نام کمپانی به آدیداس - سالامون AG  تغییر یافت.


سال 1998


در این سال سهامدار کمپانی با DAX که شامل 30 شرکت آلمانی بزرگ است به توافق رسید.کمپانی آدیداس - سالامون AG وارد عمل شد و تحولی بزرگ در زمینه ی تجارت در شهر هرتسوگن اوراخ انجام داد. "جهان ورزش" به عنوان پایگاه نظامی پیشین ایالات متحده به فضای آزادی بدل شد که پس از بازسازی مجدد و مدرنیزه شدن به مکانی برای پیشرفت کمپانی و کارگرانش تبدیل شد. از سال 2013 این پایگاه به عنوان محل زندگی بیش از 3000 کارگر کمپانی آدیداس در نظر گرفته شد.


سال 2001 - صاحب یک فناوری


هربرت هینر عضو جدید مدیر عامل کمپانی آدیداس - سالامون AG بیشتر روی فناوری ها تاکید داشت. ClimaCool در سال 2002 ، فناوری آدیداس Adizero در سال 2004 و بوت فوتبال F50  که در زمان جام جهانی فیفای آلمان در سال 2006 طراحی شدند تاآلمان  به هدف نزدیک شوند.همانند کاری که مدیرعامل برای پیشرفت کمپانی انجام داده بود.هربرت هینر پس از ثبت فناوریش رهبری گروه آدیداس را عهده دار شد و این موجب سر پا ماندن مدیرعامل تمام کمپانیهای  DAX در سال 2011 گردید.هینر توسط اعضای کمیسیون اجرایی تیم ملی مورد تجلیل قرار گرفت که این اعضا اخیرا شامل رابین جی استالکر از نیوزیلند (عضو کمیسیون ملی) ، اریک لیرک (عضو برندهای جهانی)و گلن بنت (عضو اقدامات جهانی) هر دو از کشور ایالات متحده و رونالد آشیل از آلمان (عضو بازار فروش جهانی) می باشند.


سال 2000S - قرن جدید ، تصمیمات جدید


پس از آغاز قرن جدیدگروه آدیداس فناوری های نوین دیگری در مسابقات ارائه داد.علاوه بر آن اقدامات پیشنهادی در زمینه ی ورزش موجب شد تا آدیداس برای اولین بار در صنعت یک بخش جدید برای سبک زندگی معرفی کند و روی ورزشی که از پوشش خیابان الهام گرفته تمرکز کند.در این سالها شرکای جدیدی مثل یوهجی یاماتور (در سال 2002) و استلا مک کرتنی (در سال 2004 ) با القاب مهیجی همچون Y-3 (در سال 2003) و پورشه دیزاین اسپورت (در سال 2007) وارد عرصه شدند.


سال 2004 - غیرممکن وجود ندارد


در یکی از کمپین های مرتبط به بازاریابی ، آدیداس برای مشهورترین ورزشکاران یعنی دیوید بکهام ، هیل گبر سلاسی ، محمد و لیلا علی ، این امکان را فراهم کرد تا با ترس ، شکست و رقابت مواجه شوند تنها به این دلیل که به این قضیه پی ببرند هیچ عمل غیر ممکنی وجود ندارد.


سال 2006 - ترک سالامون از تیم و پیوستن ریباک به جمع خانواده ی آدیداس


یک سال پس از جدا شدن مسیر آدیداس و سالامون ، زمانی که آخرین سهام و برندهای ادیداس به جز (  TaylorMade ) به Amer Sports فروخته شد. آدیداس با ریباک که شامل برندهای Rockport و Reebok-CCM Hockey که یکی از کمپانی های بسیار معروف در زمینه ی صنعت لوازم ورزشی محسوب می شود در ماه ژوئن به نام آدیداس AG تغییر نام پیدا کردند.


سال های 2009 تا 2012 - پیدا کردن هم تیمی های جدید


در سال 2011 گروه آدیداس با 510 متخصص خبره آشنا شد و Taylor Made بعنوان نخستین کمپانی گلف آشورث در سال 2009 شناخته شد.سپس سه سال بعد کمپانی تجهیزات گلف آدامز گروهی قوی تر را ترتیب داد.


سال 2010 - در مسیر سعودهای جدید


در پایان سال 2010 گروه آدیداس تصمیمات تجاری و استراتژیکی بسیار مهمی را در تاریخچه ی خود ارائه داد. "دستیابی به موفقیت در سال2015" اهداف خاصی را برای تمام برندها،کانالهای فروش و اقدامات گروه از جنبه ی جهانی فراهم می سازد. در همین سال TaylorMade در تجارت ریاست را برعهده گرفت و جزء بزرگترین کمپانی های گلف سرتاسر جهان شناخته شد.


سال 2011


از سالن های ورزشی گرفته تا راه باریکه ها ، استادیومها و خیابانها.در سطح شهر برند آدیداس ، پوشاک و کفش تمام رشته های ورزشی ، هر مد و استایلی را به شما پیشنهاد میکند.فرقی نمی کند که ورزشکار باشید یا مدگرا ، در سال 2011 این کمپانی  ورزش ، خیابان و استایل را برای نخستین بار در یک گروه قرار داد تا به جهانیان بگوید در تمام این زمینه ها صاحب سبک است.( تمام این سبک ها در لیونل مسی ، دیوید بکهام ، کتی پری و دریک رز مشاهده شده است ). پس از تسلط ریباک در تولید محصولات فیتنس و ایروبیک در سالهای 1980 به واسطه ی تولید محصولاتش و تجارت با کمپانی یک رقابت بلندمدت را با کراس فیت "CrossFit  " در سال2011 انجام داد. دو سال بعداستودیوی یوگا ، رقص و ایروبیک تشکیل شدند و ریباک برند THE Fitness را با هدف اینکه در زندگی مشتریان مفید واقع شود دنبال کرد.


سال 2013 - پایان ابداعات


دویدن همواره با تغییر و تحول همراه است. این جمله ی مهمی است. تاریخچه ی آدیداس کفش رانینگ  Energy Boost را به شما معرفی میکند که از متریال با بالشتک گذاری کاملا نوینی ساخته شده است.این متریال توسط کمپانی شیمیایی آلمانی BASF ساخته شده,همچنین از بالشتک گذاری سبک و واکنش گرا برخوردار است تا تجربه ی شیرینی از دویدن داشته باشید.


سال 2015 - ایجاد ابداعی نوین


در ماه مارس 2015 پنج سال تصمیم تجاری استراتژیک گروه ادیداس به معرض نمایش گذاشته شد. "Creating the New" تلاشی است که در آینده صورت میگیرد.از راه ورزش ، قدرت تغییر زندگی را پیدا میکنیم. هر روز کار و تلاش موجب میشود تا ورزش در زندگی ما قدرت نمایی کند.علاوه بر آن رقابت بر سر ورزش و مد به این دلیل است که ورزش یک تلاش و یک سبک زندگی محسوب می شود. هر کاری که در ورزش انجام می دهیم تحولی نوین در برندها بشمار می آید.برندها وسیله ی ارتباط ما با مشتریان می شوند.بنابراین موفقیت برند آدیداس به معنی موفقیت در تجارت است.با ایجاد تحول نوین در برند بیش از پیش به این موفقیت نزدیک تر خواهیم شد. تصمیمات برند آدیداس بر سه اصل استراتزیکی استوار است:  1. سرعت: این برند نخستین کمپانی ورزش سرعتی محسوب می شود. سرعت در رضایت مندی و برآوردن نیازمندی های مشتریان و سرعت در تصمیم گیری های داخلی.


  1. شهرها: برند آدیداس شش شهر مهم را در زمینه ی پیشرفت سهام تجاری و سهام شغلی تحت پوشش قرار داده است. شهرهای نیویورک ، لس آنجلس ، شانگهای ، توکیو  ،لندن و پاریس.


  1. منبع آزاد:نخستین کمپانی ورزشی که از ورزشکاران ، مشتریان و رقبای خود دعوت بعمل می آورد ، کمپانی آدیداس است.

بیشتر

پیشنهاد استثنایی

کاپشن مردانه جوتی جینز کد 03522100 Jooti Jeans

کاپشن مردانه جوتی جینز کد 03522100 Jooti Jeans

799,000 تومان 1,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش آدیداس مردانه مدل ترکس Adidas Terrex AX2R

کفش آدیداس مردانه مدل ترکس Adidas Terrex AX2R

4,150,000 تومان 4,650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی پیاده روی زنانه آدیداس Adidas Terrex Ax2r

کتانی پیاده روی زنانه آدیداس Adidas Terrex Ax2r

3,995,000 تومان 4,550,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
نیم بوت هایکینگ آدیداس ضدآب Adidas Terrex Mid GTX

نیم بوت هایکینگ آدیداس ضدآب Adidas Terrex Mid GTX

4,995,000 تومان 5,695,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی ضدآب آدیداس Adidas Terrex Swift R2 Gtx

کفش ورزشی ضدآب آدیداس Adidas Terrex Swift R2 Gtx

5,195,000 تومان 5,495,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی پیاده روی ریباک زنانه Reebok Triplehall 7

کتانی پیاده روی ریباک زنانه Reebok Triplehall 7

1,795,000 تومان 2,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی ورزشی ریباک Reebok Ahary

کتانی ورزشی ریباک Reebok Ahary

2,495,000 تومان 3,300,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی سالامون salomon SpeedCross

کتانی سالامون salomon SpeedCross

995,000 تومان 1,300,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش هایکینگ سالومون مردانه Salomon X Ultra 3 Gtx کد sa-402422

کفش هایکینگ سالومون مردانه Salomon X Ultra 3...

4,055,200 تومان 5,069,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت ال استار مشکی مردانه مدل Converse chevron

تیشرت ال استار مشکی مردانه مدل Converse chevron

229,000 تومان 650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت ال استار خاکستری مدل Converse chevron

تیشرت ال استار خاکستری مدل Converse chevron

229,000 تومان 650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت آل استار قرمز مدل Converse chevron

تیشرت آل استار قرمز مدل Converse chevron

229,000 تومان 650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت آل استار سفید مدل Converse chevron

تیشرت آل استار سفید مدل Converse chevron

229,000 تومان 650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت طبیعتگردی زنانه سالومون Salomon Heika CS WP

بوت طبیعتگردی زنانه سالومون Salomon Heika CS WP

4,595,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش رانینگ سالومون مدل SALOMON SPEEDCROSS 4 GTX

کفش رانینگ سالومون مدل SALOMON SPEEDCROSS 4 GTX

6,295,000 تومان 6,495,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت سالومون مدل Salomon OUTLINE GTX

کفش اسپرت سالومون مدل Salomon OUTLINE GTX

4,795,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی زنانه سالومون SALOMON Chalten 2TS CSWP

کفش کوهنوردی زنانه سالومون SALOMON Chalten 2TS...

6,495,000 تومان 7,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی مردانه سالومون Salomon X ULTRA MID 2 SPIKES GTX

کفش کوهنوردی مردانه سالومون Salomon X ULTRA MID...

5,495,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی مردانه سالومون مدل Salomon Quest Winter GTX

کفش کوهنوردی مردانه سالومون مدل Salomon Quest...

5,895,000 تومان 7,845,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت طبیعتگردی زنانه سالومون Salomon Heika CS WP

بوت طبیعتگردی زنانه سالومون Salomon Heika CS WP

4,595,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت کانورس قرمز رنگ Converse Star Chevron

تیشرت کانورس قرمز رنگ Converse Star Chevron

229,000 تومان 650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت کانورس طوسی رنگ Converse Star Chevron

تیشرت کانورس طوسی رنگ Converse Star Chevron

229,000 تومان 650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت کانورس آل استار سفید رنگ Converse Star Chevron

تیشرت کانورس آل استار سفید رنگ Converse Star...

229,000 تومان 650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت کانورس مشکی رنگ Converse Star Chevron

تیشرت کانورس مشکی رنگ Converse Star Chevron

229,000 تومان 650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی سالومون اسپیدکراس SALOMON Speedcross 5

کفش پیاده روی سالومون اسپیدکراس SALOMON...

1,150,000 تومان 1,300,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ساک ورزشی 25 لیتری سالومون مدل SALOMON PROLOG 25 BAG

ساک ورزشی 25 لیتری سالومون مدل SALOMON PROLOG...

1,295,000 تومان 1,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ساک ورزشی 25 لیتری سالومون مدل SALOMON PROLOG 25 BAG

ساک ورزشی 25 لیتری سالومون مدل SALOMON PROLOG...

1,195,000 تومان 1,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کوله پشتی کوهنوردی سالومون ایکس آلپ SALOMON X ALP BAG 23

کوله پشتی کوهنوردی سالومون ایکس آلپ SALOMON X...

2,795,000 تومان 3,495,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی زنانه سالومون Salomon Speedcross 4

کفش پیاده روی زنانه سالومون Salomon Speedcross 4

1,099,000 تومان 1,250,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی پیاده روی سالامون Salomon supercross

کتانی پیاده روی سالامون Salomon supercross

1,150,000 تومان 1,300,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی ورزشی مخصوص پیاده روی سالامون Salomon supercross

کتانی ورزشی مخصوص پیاده روی سالامون Salomon...

1,150,000 تومان 1,300,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
صندل مردانه سالومون Salomon Ellipse Cabrio

صندل مردانه سالومون Salomon Ellipse Cabrio

3,695,000 تومان 4,295,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
صندل سالومون Salomon Evasion Cabrio

صندل سالومون Salomon Evasion Cabrio

3,695,000 تومان 4,295,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت کوهنوردی مردانه سالومون Salomon X Alp High Ltr GTX

بوت کوهنوردی مردانه سالومون Salomon X Alp High...

6,995,000 تومان 7,200,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر مردانه سالومون Salomon Kalalau LTR

کفش اسنیکر مردانه سالومون Salomon Kalalau LTR

1,850,000 تومان 2,850,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی زنانه سالامون Salomon Speedcross 3

کتانی زنانه سالامون Salomon Speedcross 3

4,395,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسیکس زنانه مخصوص پیاده روی Asics Gel Kayano Trainer Evo

کفش اسیکس زنانه مخصوص پیاده روی Asics Gel...

1,215,000 تومان 2,165,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکراسیکس مدل Asics Gel-Lyte

کفش اسنیکراسیکس مدل Asics Gel-Lyte

1,215,000 تومان 2,165,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسیکس مردانه مخصوص پیاده روی مدل Asics Lyte Trainer

کفش اسیکس مردانه مخصوص پیاده روی مدل Asics Lyte...

1,113,000 تومان 2,063,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسیکس زنانه مخصوص پیاده روی مدل Asics gel Lyte White

کفش اسیکس زنانه مخصوص پیاده روی مدل Asics gel...

1,215,000 تومان 2,165,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش سالامون مردانه ضد آب مخصوص کوه نوردی مدل Salomon X Ultra 3 Mid GTX

کفش سالامون مردانه ضد آب مخصوص کوه نوردی مدل...

6,395,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی سالامون مردانه ضد آب مدل Salomon X Ultra 3 Mid GTX

کفش کوهنوردی سالامون مردانه ضد آب مدل Salomon X...

6,495,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبیعتگردی مردانه سالومون Salomon X Ultra Prime

کفش طبیعتگردی مردانه سالومون Salomon X Ultra Prime

2,844,000 تومان 3,695,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی مردانه سالومون Salomon Speedcross 4

کفش ورزشی مردانه سالومون Salomon Speedcross 4

1,095,000 تومان 1,300,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی مردانه سالومون Salomon Acro

کفش پیاده روی مردانه سالومون Salomon Acro

4,295,000 تومان 4,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش دویدن سالومون Salomon Speedcross

کفش دویدن سالومون Salomon Speedcross

950,000 تومان 1,250,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش زنانه تریال رانینگ سالامون Salomon Speedcross

کفش زنانه تریال رانینگ سالامون Salomon Speedcross

950,000 تومان 1,250,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی مردانه سالومون Salomon Evasion 2 MID LTR GTX M

کفش کوهنوردی مردانه سالومون Salomon Evasion 2...

5,295,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبیعتگردی و پیاده روی سالومون Salomon XA Pro 3D GTX

کفش طبیعتگردی و پیاده روی سالومون Salomon XA...

5,499,000 تومان 6,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش سالومون زنانه Salomon X Ultra Prime CS

کفش سالومون زنانه Salomon X Ultra Prime CS

4,895,000 تومان 5,395,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی مناسب دویدن سالومون Salomon Speedcross 4

کفش ورزشی مناسب دویدن سالومون Salomon Speedcross 4

4,795,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر طبی کانورس ال استار Converse Chuck Taylor ll

کفش اسنیکر طبی کانورس ال استار Converse Chuck...

480,000 تومان 830,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر کانورس چاک تایلور 2 CONVERSE Chuck Taylor

کفش اسنیکر کانورس چاک تایلور 2 CONVERSE Chuck...

850,000 تومان 1,300,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کالج اسپرت مردانه تیمبرلند Timberland Classic Boat

کفش کالج اسپرت مردانه تیمبرلند Timberland...

1,150,000 تومان 2,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کالج مردانه چرم تیمبرلند Timberland Classic Boat

کالج مردانه چرم تیمبرلند Timberland Classic Boat

850,000 تومان 2,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مردانه تیمبرلند Timberland College

کفش مردانه تیمبرلند Timberland College

1,195,000 تومان 1,750,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت مردانه تیمبرلند Timberland College

کفش اسپرت مردانه تیمبرلند Timberland College

1,149,000 تومان 2,250,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کالج طبی مردانه تیمبرلند Timberland

کالج طبی مردانه تیمبرلند Timberland

1,399,000 تومان 2,370,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبی مردانه تیمبرلند Timberland

کفش طبی مردانه تیمبرلند Timberland

1,399,000 تومان 2,370,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش روزمره مردانه تیمبرلند Timberland Classic College

کفش روزمره مردانه تیمبرلند Timberland Classic...

1,199,000 تومان 1,750,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کلاسیک مردانه Timberland Classic College

کفش کلاسیک مردانه Timberland Classic College

1,199,000 تومان 1,750,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
نیم بوت مردانه تیمبرلند Timberland Killington Chukka

نیم بوت مردانه تیمبرلند Timberland Killington...

1,349,000 تومان 2,400,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت تیمبرلند Timberland 6 In Premium

بوت تیمبرلند Timberland 6 In Premium

995,000 تومان 1,795,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی کلارتس Clorts Hiking Boot

کفش کوهنوردی کلارتس Clorts Hiking Boot

2,100,000 تومان 2,950,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی سالامون مردانه Salomon XA Enduro

کفش ورزشی سالامون مردانه Salomon XA Enduro

899,000 تومان 1,050,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی مردانه سالومون Salomon XA Enduro

کفش ورزشی مردانه سالومون Salomon XA Enduro

899,000 تومان 1,050,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
نیم بوت مردانه تیمبرلند Timberland Killington Chukka

نیم بوت مردانه تیمبرلند Timberland Killington...

1,349,000 تومان 2,400,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مردانه آدیداس توبولار adidas Tubular Invader Strap

کفش مردانه آدیداس توبولار adidas Tubular...

679,000 تومان 1,200,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت ادیداس Adidas Neo Mid leather

کفش اسپرت ادیداس Adidas Neo Mid leather

1,995,000 تومان 2,850,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت مردانه آدیداس توبولار adidas Tubular Invader Strap

کفش اسپرت مردانه آدیداس توبولار adidas Tubular...

779,000 تومان 1,200,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی مردانه ریبوک Reebok Classic Leather Suede

کتانی مردانه ریبوک Reebok Classic Leather Suede

499,000 تومان 595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی مردانه آدیداس ترکس Terex Agrivic GTX

کفش ورزشی مردانه آدیداس ترکس Terex Agrivic GTX

565,000 تومان 750,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت مردانه اسپنیننگ Spanning mid sport

کفش اسپرت مردانه اسپنیننگ Spanning mid sport

465,000 تومان 695,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی اسپرت مردانه آدیداس سوپراستار Adidas Superstar

کتانی اسپرت مردانه آدیداس سوپراستار Adidas...

399,000 تومان 700,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر جین مردانه Spanning Mid jean

کفش اسنیکر جین مردانه Spanning Mid jean

449,000 تومان 850,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
اسنیکر مردانه اسپنینگ Spanning Mid sneakers

اسنیکر مردانه اسپنینگ Spanning Mid sneakers

649,000 تومان 930,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مردانه اسپنینگ Spanning Mid Black

کفش مردانه اسپنینگ Spanning Mid Black

649,000 تومان 930,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی مردانه اسپنینگ Spanning mid sport

کفش ورزشی مردانه اسپنینگ Spanning mid sport

449,000 تومان 679,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش سالامون مردانه Salomon X ULTRA 3 GTX

کفش سالامون مردانه Salomon X ULTRA 3 GTX

5,050,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی زنانه سالومون ایکس الترا Salomon X Ultra 3 GTX

کفش کوهنوردی زنانه سالومون ایکس الترا Salomon X...

6,295,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی سالومون Salomon Xa Enduro

کفش پیاده روی سالومون Salomon Xa Enduro

3,495,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبیعتگردی مردانه سالومون ایکس الترا Salomon X Ultra 3 GTX

کفش طبیعتگردی مردانه سالومون ایکس الترا Salomon...

6,395,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت کوهنوردی مردانه سالومون Salomon Quest Prime GTX

بوت کوهنوردی مردانه سالومون Salomon Quest Prime...

6,590,000 تومان 6,795,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبیعتگردی سالومون Salomon X Ultra 3 GTX

کفش طبیعتگردی سالومون Salomon X Ultra 3 GTX

5,895,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت کوهنوردی سالومون SALOMON X Ultra 3 GTX

بوت کوهنوردی سالومون SALOMON X Ultra 3 GTX

6,395,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش زنانه سالومون ایکس الترا جی تی ایکس Salomon X Ultra 3 GTX

کفش زنانه سالومون ایکس الترا جی تی ایکس Salomon...

6,495,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی سالومون مردانه رانینگ Salomon Speedcross 4

کفش ورزشی سالومون مردانه رانینگ Salomon...

4,895,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی اسنیکر ونس Vans Off White X Custom

کتانی اسنیکر ونس Vans Off White X Custom

995,000 تومان 1,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی و پیاده روی مردانه سالومون Salomon XA Pro 3D

کفش کوهنوردی و پیاده روی مردانه سالومون Salomon...

4,469,000 تومان 5,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی زنانه سالومون Salomon Crossamphibian

کفش پیاده روی زنانه سالومون Salomon...

2,995,000 تومان 3,795,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر ونس اولد اسکول Vans Old Skool

کفش اسنیکر ونس اولد اسکول Vans Old Skool

1,000,000 تومان 1,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی زنانه سالامون Salomon X Ultra 3 GTX

کفش کوهنوردی زنانه سالامون Salomon X Ultra 3 GTX

5,095,000 تومان 5,395,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش راحتی سالومون Salomon Rx Moc

کفش راحتی سالومون Salomon Rx Moc

2,295,000 تومان 2,795,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی مردانه سالامون Salomon B52 TS GTX Winter

کفش کوهنوردی مردانه سالامون Salomon B52 TS GTX...

4,595,000 تومان 6,795,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود

منو