محصولات hoka

در صفحه
نمایش 1 - 40 از 75 آیتم
نمایش 1 - 40 از 75 آیتم

هوکا وان وان (PRON hoka on-ay on-ay) یک شرکت تولید کفش ورزشی از فرانسه است که کفش های مخصوص دویدن را طراحی و به بازار عرضه می کند. این برند ابتدا در صنعت دویدن با تولید کفش هایی با زیره های بزرگ که کفش های "maximalist" به دلیل بالشتک اضافی لقب گرفت ، مورد توجه قرار گرفت این در تضاد با روند کفش های مینیمالیستی بود که در زمان تاسیس شرکت در سال 2009 محبوبیت بیشتری پیدا کرده بود.

هوکا کفش های بسیاری را برای جاده ها ، مسیرهای پیاده روی و همه سطوح تولید می کند. در سراسر خط تولید خود ، کفش های هوکا ویژگی هایی مانند نسبت وزن به کوسن کم و طراحی هندسه زیره و زیره را برای حفظ ثبات ذاتی و یک گام کارآمد حفظ می کنند.Hoka One One(به اختصار HOKA) شرکت تولیدکنندة کفش‌های ورزشی است که در شهر آنسی فرانسه تاسیس شد و کفش‌های مخصوص دویدن (رانینگ) را طراحی و وارد بازار می‌کند. این برند برای اولین بار زمانی مورد توجه قرار گرفت که کفش‌هایی طراحی کرد که زیرة آنها بزرگتر از ابعاد معمول بود و به سبب ضربه‌گیری مضاعف کفش های {ماکسیمالیستی} نامیده می‌شدند. این کفش‌ها دقیقاً نقطة مقابل کفش‌های رایج مینیمالیستی بودند که در زمان تاسیس شرکت در سال 2009 میلادی محبوبیت داشتند.


هوکا هم کفش‌های با زیره‌های کم ارتفاع تولید می‌کند و هم کفش‌هایی با حداکثر ضربه‌گیری برای جاده، کوهستان و تمامی محیط‌ها. تمامی تولیدات مزیت‌های کفش‌های هوکا، مانند نسبت وزن به ضربه‌گیری پایین و هندسی زیرة میانی و زیرة خارجی که در راستای پایداری ذاتی و کارآمدی گام‌ها عمل می‌کنند، را دارا هستند.


این شرکت در سال 2009 میلادی در شهر آنسی فرانسه تاسیس شد. مدتی در ریچموند کالیفرنیا مستقر بود و در حال حاضر دفاتر آن در گولتای کالیفرنیا قرار دارند. شرکت به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت دکرز فعالیت می‌کند. مدیرعامل این برند وندی یانگ است که به عنوان مدیرعامل Deckers Performance Lifestyle Group، که برندهای توا و سانوک هم زیرمجموعة آن هستند، فعالیت می‌کند.


 


تاریخچه


این شرکت در سال 2009 میلادی بوسیلة نیکولاس مرمود و ژان لوک دیارد، کارمندان سابق سالامون، تاسیس شد. این دو در آن زمان در تلاش برای طراحی کفشی بودند که اجازة دویدن سریعتر در سرپایینی‌ها را می‌داد. آنها مدلی با زیرة دارای ابعاد بزرگ طراحی کردند که نسبت به سایر کفش‌هایی که در آن زمان موجود بودند میزان ضربه‌گیری بالاتری داشت. کفش‌ها از روی یک اصطلاح زبان مائوری نامگذاری شده‌اند که ترجمة تحت‌اللحفظی آن {بر فراز زمین پرواز کن} است.


کفش‌ها در ابتدا به سبب ضربه‌گیری پیشرفته و پایداری ذاتی که داشتند مورد توجه دوندگان فراماراتن قرار گرفتند. هر چند خیلی زود در میان سایر دوندگان هم به سبب ضربه‌گیری حداکثری و وزن حداقلی که دارا بودند محبوبیت پیدا کردند. تولیدات اصلی شرکت، مدل‌هایی که بالاترین ضربه‌گیری را ارائه می‌دهند، حال در کنار خود سایر محصولات هوکا را هم می‌بینند. از جمله کفش‌های سبک‌تر که ضربه‌گیری منحصربفرد این برند را حفظ کرده و همچنین کفش‌های سبک تمرینی و کفش‌های مسابقه و کفش‌های میخی دوومیدانی.


شرکت دکرز در اول آوریل سال 2013 میلادی هوکا را خرید. شرکت دکرز مالک برند‌های UGG، توا و چندین برند تولیدکننده کفش دیگر هم می‌باشد.


این شرکت حامی مالی طیف وسیعی از دوندگان حرفه‌ای است. اولین ورزشکاران که  مورد حمایت مالی قرار می‌گرفتند عموماً دوندگان دوهای کوهستانی بودند. اما ورزشکاران رشته‌های دو ومیدانی، سه‌گانه و دوندگان جاده هم به فهرست ورزشکارانی که حمایت مالی می‌شوند افزوده شدند. هوکا قراردادهای اسپانسری بلندمدت با گروه‌های تمرینی حرفه‌ای                                     Northern Arizona Elite، که در شهر فلگستف آریزونا فعالیت دارد و Aggies Running Club کالیفرنیا دارد. هوکا همچنین در گذشته حامی مالی New Jersey New York Track Club بوده است.


 


 


محصولات هوکا را از فروشگاه چارسونِت خریداری کنید


کفش‌های رانینگ HOKA ONE ONE برای خانم‌ها و آقایان


شماره یک کفش‌های رانینگ


 


کفش‌های رانینگ HOKA ONE ONE در بین تمامی دوستداران دوندگی محبوب هستند. نام این برند از زبان مائوری گرفته شده و به معنی {بر فراز زمین پرواز کن} است. بنا است که با کفش‌های رانینگ HOKA ONE ONE  احساس پرواز بر فراز زمین به تو دست بده. علت این نامگذاری همین بوده است. ایدة اصلی طراحی کفش زمانی به ذهن مؤسسین هوکا،                       یعنیژان لوک دیارد و نیکولاس مرمود، رسید که در مسیرهای کوهستانی دورافتاده آلپ فرانسه بودند. هدف آنها طراحی کفشی بود که باعث بهبود زمان‌های که در دوهای استقامت ثبت می‌کردند می‌شد. کفش رانینگ نوآورانه آنها خیلی زود بین مردم مورد توجه قرارگرفت و به برخی دوندگان در رسیدن به پیروزی در مسابقات کمک کرد.                                      HOKA ONE ONE  توجه سایر فعالین صنفی را هم به خودش جلب کرد و اعتبار این برند افزایش یافت. افزایش مکرر تقاضا امکان افزایش تعداد محصولات و بهینه‌سازی حداکثری کارایی، راحتی و طراحی آنها را می‌داد. کلید موفقیت                            HOKA ONE ONE ترکیب منحصربفرد تکنولوژی‌های گوناگون هوکا بود. زیرة میانی نرم هوکا بسیار سبک و منعطف است. به گونه‌ای که در روی هر سطحی حداکثر راحتی و استحکام را به ارمغان می‌آورد. هندسی Meta-Rocker سبب کاهش اختلاف ارتفاع میان پاشنه و پنجه پا می‌شود و به حرکت طبیعی کمک می‌کند. Active Foot Frame  پاشنه را محکم دربرمی‌گیرد و بدین‌ترتیب وضعیت ایمنی را ایجاد می‌کند. J-Frame بخش‌های داخلی کفش را استحکام می‌بخشد و مانع پیچ‌خوردن پا به سمت داخل می‌شود. دنبال یک کفش رانینگ زنانه یا مردانه هستی که تمام این مزیت‌ها را دارا باشد؟      پس جای درستی اومدی!


در فروشگاه چارسونِتطیف وسیعی از کفش‌های رانینگ هوکاHOKA ONE ONE  برای خانم‌ها و آقایان پیدا می‌کنی. محصولات را می‌توان به سه دسته (کالکشن) کلی تقسیم کرد: Sky، Glide و Fly. کالکشن Glide ضربه‌گیری حداکثری را به تو ارائه می‌دهد؛ در کالکشن Fly سبک‌ترین مدل‌ها را پیدا می‌کنی و مدل‌های کالکشن Sky بهترین چسبندگی را بر روی تمامی سطوح به تو ارائه می‌کنند.در میان کفش های هوکا(HOKA ONE ONE)  برای هر سلیقه‌ای کفش مناسب پیدا میشه. ما بهت میگیم که کدوم مدل از محصولات هوکا مناسبته و برند هوکا چه مزایایی برای تو داره.


 


تجربه بی‌نظیر دویدن در هر محیطی با کفش‌های HOKA ONE ONE


HOKA ONE ONE  طیف متنوع و وسیعی از کفش‌های رانینگ برای خانم‌ها و آقایان ارائه می‌کنه. به فروشگاه آنلاین چارسونت سر بزن و خودت ببین. به عنوان یک راهنمایی کوچک در اینجا برخی از مدل‌ها را معرفی می‌کنیم تا بتونی تصمیم درست رو برای خودت بگیری.


Challenger ATR همه‌فن‌حریف محصولات هوکا است. Challenger ATR 6  نسل ششم این کفش است که این بار هم با انعطاف‌پذیری خودش همه را قانع می‌کند. هندسی زیرة میانی و ساختار زیرة خارجی این کفش که مخصوص همه محیط‌هاست، تو را به راحتی از تمامی سطوح و به نرمی از روی خیابان عبور می‌دهد. همچنین میخ‌های پهن و در نزدیک هم تعبیه شده HOKA ONE ONE Challenger ATR 6 سبب چسبندگی عالی بر روی هر سطحی می‌شوند.


Speedgoat 4 بی‌دلیل نام خودش را از کارل{ Speedgoat} ملتزر، رکورددار جهانی بیشترین برد در دوهای 100 مایلی کوهستان، نگرفته است. به عنوان عضوی از خانوادة کفش‌های دو کوهستان HOKA ONE ONE  که مورد تجلیل هم قرار گرفته است، این کفش راحتی و آسایس را بر روی تمامی سطوح به تو ارائه می‌کند. رویه ی Speedgoat 4 که به صورت سه بعدی تهیه می‌شوند، سبب استحکام بالاتر کفش می‌شوند و در سربالایی چسبندگی بالا و در سرازیری ایمنی بالا برای شما به ارمغان می‌آورند.


به عنوان کفش مخصوص جادة هوکا، Bondi 7 حداکثر راحتی را از طریق حداکثر ضربه‌گیری به شما ارائه می‌دهد. با کفش Bondi 7  بهترین ضمانت را بر روی آسفالت در مسیرهای طولانی و کوتاه ثبت خواهی کرد.


Clifton 8 جدیدترین مدل از سری کفش‌های مورد تجلیل قرار گرفته هوکا است. نسبت به مدل‌های قبلی سبک‌تر و نرم‌تر شده است. همین موضوع Clifton 8 را به همراه ایده‌آل تمرینات روزانه‌ات بدل می‌کند.


برخی از محصولات هوکا، مانند Speedgoat 4 GTX یا Challenger ATR 6 GTX، مجهز به لایه باکیفیت و                سبک GORE-TEX هستند. این لایه کفش را ضد آب و ضد باد می‌کند، بدون اینکه قابلیت تنفس و گردش هوا در کفش از بین برود.


 


به این دلایل انتخاب کفش‌های رانینگ HOKA ONE ONE  برای شما هم یک انتخاب درست است


 


فرقی نمی‌کند که کدام کفش رانینگمردانه یا زنانه هوکا را انتخاب کنی، مزایای زیر همواره برای شما وجود دارد:  •          ارگونومی عالی کفش‌های رانینگ HOKAنتیجة ترکیب منحصربفرد تکنولوژی‌های هوکا است. این تکنولوژی‌ها حداکثر راحتی و پایداری را ممکن می‌سازند و سبب آسان شدن حرکات می‌شوند.

  •          هوکا به طراحی کفش‌ها هم توجه می‌کند. رنگ صورتی فسفری یا نارنجی فسفری و یا رنگ سیاه و سفید محجوب‌ترین رنگ ها در کفش‌های هوکا هستند.

  •          هوکا به عنوان یکی از اعضای United National Global Compact ، پایبند به اصول حقوق بشر ، کار ، محیط زیست و مبارزه با فساد است.


با طیف وسیع محصولات هوکا در فروشگاه چارسونِت آشنا شو


دنبال کفش رانینگ زنانه یا مردانه هستی که نه تنها راحت و کارآمد باشه، بلکه ظاهر خوبی هم داشته باشه؟ پس                 HOKA ONE ONE همون برندی است که دنبالش هستی. کفش کوهنوردی، کفش مخصوص دویدن در کوهستان، کفش مخصوص جاده یا کفش‌های تمرینی و باشگاهی ، محصولات هوکا تمامی سلایق را پوشش می‌دهند. برای HOKA ON ONE فرقی نمیکنه که دونده آماتور هستی یا حرفه‌ای.کفش‌های رانینگ زنانه و مردانه مطمئناً تمامی خواسته‌هایی که از یک کفش عالی برای دویدن داری را برآورده می‌کنند. در فروشگاه آنلاین چارسونت حتماً مدلی که مناسبت باشه رو پیدا میکنی. دست به کار شو و با خرید یک کفش رانینگ HOKA ONE ONE همین امروز سطح دویدن خودت رو ارتقا بده!


 

بیشتر

فیلتر

امکان خرید حضوری
دسته بندی ها
قیمت
تومان تومان
سایز کفش
بیشتر ... کمتر ...
برند
رنگ
بیشتر ... کمتر ...
کیفیت
فیلتر

پیشنهاد استثنایی

کفش چرمی زنانه کانورس Converse Chuck Taylor Lugged Winter 2

کفش چرمی زنانه کانورس Converse Chuck Taylor...

2,395,000 تومان 3,450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش چرمی زنانه کانورس Converse Chuck Taylor Lugged Winter 2

کفش چرمی زنانه کانورس Converse Chuck Taylor...

2,395,000 تومان 3,450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کانورس زنانه Converse Chuck Taylor All Star Lugged Winter 2

کفش کانورس زنانه Converse Chuck Taylor All Star...

2,395,000 تومان 3,450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کاپشن ضدآب کلمبیا Columbia

کاپشن ضدآب کلمبیا Columbia

2,950,000 تومان 5,600,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کاپشن ضدآب کلمبیا Columbia

کاپشن ضدآب کلمبیا Columbia

2,950,000 تومان 5,600,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کاپشن ضد آب کلمبیا اصل Columbia

کاپشن ضد آب کلمبیا اصل Columbia

2,950,000 تومان 5,600,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کاپشن پر کلمبیا کلاه دار Columbia

کاپشن پر کلمبیا کلاه دار Columbia

2,950,000 تومان 5,600,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کاپشن مردانه آدیداس اصل Adidas

کاپشن مردانه آدیداس اصل Adidas

3,749,000 تومان 6,350,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت کوهنوردی زنانه جک ولف اسکین زمستانی Jack Wolfskin

بوت کوهنوردی زنانه جک ولف اسکین زمستانی Jack...

5,300,000 تومان 7,695,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ودویدن نیوبالانس زنانه New Balance 327

کفش پیاده روی ودویدن نیوبالانس زنانه New...

1,530,000 تومان 1,650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی سالومون مدل Salomon Vaya Blaze کد 411132

کفش ورزشی سالومون مدل Salomon Vaya Blaze کد 411132

8,695,000 تومان 8,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود

منو