محصولات Converse

در صفحه
نمایش 1 - 40 از 389 آیتم
نمایش 1 - 40 از 389 آیتم

کانورس ( ال استار ) - یک کمپانی کفش امریکایی است که محصولات آن بیشتر شامل پوشاک , کفش های مخصوص اسکیت و کفش با برند مد روز می باشد. این کمپانی به عنوان یکی از معروف ترین و سرشناس ترین کمپانی های کفش امریکا شناخته شده است.

کانورس ال استار ( CONVERSE 1908 - 2022 )


کمپانی کانورس در سال 1908 توسط مارکوئیز میلز کانورس تاسیس شد و از سال 2003 مسولیت شرکت تابعه ی نایک را عهده دار شد. این کمپانی یکی از معدود تولیدکنندگان کفش ورزشی بود و بیش از نیم قرن در زمینه ی تجارت کفش های سالن های ورزشی امریکا فعالیت داشت.کفش های ال استار کانورس با چند ویژگی مثل علامت ستاره ی کمپانی , کف لاستیکی ال استار ، نوک گرد کفش و بندهای آویزان در اطرافش شناخته شده اند. این مشخصات جزء مشخصات بین المللی ال استار می باشد.


کمپانی کانورس ال استار محصولات خود را تحت نظر اسامی تجاری چاک تیلور آل استار ، جان وارواتز و جک پورسل تولید کرد.علاوه بر تولید پوشاک و کفش ، کمپانی اقلام دیگری را هم بصورت قانونی و از طریق خرده فروشان بیش از 160 کشور و تقریبا 75 کمپانی خصوصی خرده فروش در ایالات متحده به فروش می رساند و در سال 2015 تعداد 2658 خرده فروش را در کمپانی خود استخدام نمود.


سال های شروع به کار کانورس:


مارکوئیز کانورس که در سن 47 سالگی به عنوان مدیر شرکت تولید کننده ی کفش بود 108 سال پیش در فوریه ی 1908 در شهر مالدن ماساچست,کمپانی کفش Converse Rubber  را تاسیس کرد.این کمپانی فقط کفش لاستیکی با کف لاستیکی مخصوص فصل زمستان برای مردان,زنان و کودکان تولید میکرد.در سال 1910 کانورس دست به تولید کفشهای امروزی زد اما این تا سال 1915 به طول انجامید یعنی زمانیکه کمپانی شروع به تولید کفش ورزشی تنیس کرد.


تغییر اساسی کمپانی در سال 1917 اتفاق افتاد,زمانیکه کفش بسکتبال  Converse All Starبه بازار عرضه شد.سپس در سال 1921 یک بسکتبالیست به نام چارلز ایچ "چاک تیلور" از درد پاهایش شکایت کرد.کانورس به او کاری را محول کرد:او به عنوان فروشنده و پیک کار تبلیغات کفشها را در اطراف ایالات متحده به عهده داشت و در سال 1932 امضای تیلور با لوگوی All Starروی اسنیکرهای کلاسیک و نوک دار قرار گرفت.او این کار را در مدت زمان کوتاهی یعنی پیش از فوتش در سال 1969 ادامه داد.


علاوه بر آن از کفشهای کانورس برای دوران جشن رنسانس نیویورک,توسط تیم بسکتبال حرفه ای آفریقا و امریکا استفاده شده است.در سال 1962 مرکز Wilt Chamberlain مرتبط به مبارزان فیلادلفیا به دلیل استفاده از کفشهای چاکز در مسابقاتNBA نمره ی 100 را کسب کردند,همینطور در 2 مارس در شهر نیکز نیویورک و در شهر هرشی پنسیلوانیا 169 تا 147 نفر ورزشکاران در مسابقات پیروز میدان شدند و این بدلیل استفاده از کفش کانورس بود.


سالهای 1941 تا 2000:جنگ ,ورشکستگی و مدیریت جدید.


زمانیکه جنگ جهانی دوم در سال 1941 در ایالات متحده آغاز شد,کانورس شروع به تولید کفش لاستیکی و تجهیزات حفاظتی نظامی کرد. طرفداران کانورس طی سالهای 1950 و 1960 این کمپانی را به ایجاد یک تندیس امریکایی همراه با کتاب سال کانورس ترغیب کردند.چارلز کرینز هنرمند,هنری را اراﺉه داد که در آن نقش کانورس را در زندگی ورزشکاران دبیرستانی و دانشجو به نمایش گذاشت.


با کمک این کفشها کانورس یک برند تصویری را توسعه بخشید و آنرا به عنوان کفش ورزشی مورد نیاز ورزشکاران معرفی کرد.در سالهای 1970 کانورس حق و حقوق داد و ستد تجاری اسنیکرهای جک پرسل را از B.F.Goodrich خریداری نمود.


از سالهای 1970 به بعد,کانورس به دلیل رقابت با رقبای جدیدی همچون پوما,آدیداس,نایک و در دهه ی بعدتر ریباک که طراحیهای جدیدی را در زمینه ی داد و ستد ورزشی انجام داده بود,امتیاز انحصاری خودش را از دست داد.طولی نکشید که توانست هویت خود را در زمینه ی تولید کفشهای رسمی انجمن ملی بسکتبال بدست آورد و سالیان سال از این امتیاز خود بهره ببرد.


علامت درجه ی نظامی و ستاره بیشتر از علامت All Star که توسط یکی از کارگران کمپانی به نام جیم لابادینی ایجاد شده بود به عنوان لوگوی کفش کانورس روی این کفش باقی ماند و قرار گرفت.


کفشهای کتان_لاستیکی در سالهای 1980 متداول بودند اما کانورس روی برند "All Star" وابستگی و تعصب خاصی داشت.در حالیکه داد و ستد در سالهای 1989 و 1990 توسط امریکاییها با رکود اقتصادی شدیدی مواجه شده بود و علاﺉم دهه ی رکود دستخوش واکنشهای وحشتناکی قرار گرفته بودند.در نیمه ی دوم سالهای 1990 آنچه که سالیان سال توسط کانورس رشته شده بود تماما پنبه شد و به هدر رفت.این در حالی بود که به دلیل وجود رقابت شدید بر سر محصولات,مشتریان محصولات کانورس را به آنها برگرداندند.


عدم وجود داد و ستد موجب ورشکستگی کمپانی کانورس در 22 ژانویه ی 2001 گردید.در آوریل همان سال حق مالکیت کفش به مارسدن کیسن و بیل سیمون واگذار و برند از ورشکستگی در آمد.علاوه بر آن رقبای کانورس همچون جک بویز,جیم استروسر,لیزا کمپا و دیوید فادکز کمپانی ورزشی اورجینال امریکایی را به حالت اولیه اش برگرداندند.


نایک:


در 9 جولای 2003 نایک مبلغ 309 میلیون دلار به کانورس پرداخت کرد و در سالهای 1980 نایک به پیشرفت سال 2005 دست پیدا کرد تا بار دیگر کفش منتخب دهه را به بازار عرضه کند و کفش"چاکز" بار دیگر به عنوان پدیده ی فرهنگی سال معرفی شد.در نتیجه کمپانی نایک برند کانورس را به داد و ستد در زمینه هایی غیر از تولید کفش که بیشتر وابسته به برندهای دیگر بود,ترغیب کرد.


ساختمان دفتر مرکزی جهانی کانورس در شهر Lovejoy Wharf بستون:


در زانویه ی 2013 کانورس تصمیم گرفت ساختمانی جدید به عنوان دفتر مرکزی تاسیس کند و در آوریل 2015 به آنجا انتقال یافت.این ساختمان نزدیک  North Station (ایستگاه شمالی) بستون در منطقه ی تاریخی  Levojoy  Wharf مشرف بر رودخانه ی چارلز ساخته شده که بدلیل دسترسی به اسکله بعنوان پایگاه مهم بررسی های فنی و تعمیرات در نظر گرفته شده بود.


214000 فوت مربع(معادل 19900 متر مربع) از ساختمان اداری به استودیوی ضبط موسیقی برای پروژه ی جدید “Converse Rubber Tracks” ,5000 فوت مربع(معادل 460 متر مربع) برای ورزش ژیمناستیک و استودیوی اختصاصی ورزش یوگا که با همکاری کمپانی نایک طراحی شده بود ,همینطور اختصاص 3500 فوت مربع(معادل 330 متر مربع) برای مهمترین انبار خرده فروشی اختصاص داده شده بود.


چاک تیلور آل استار(2):


یک مدل اصلاح شده از کفش چاک تیلور آل استار(2) به نام چاک تیلور(2) در جولای 2015 توسط مدیریت کمپانی به بازار عرضه شد.این کفشها در 28 جولای همین سال ثبت فن آوری نایک را به نمایش گذاشتند و این فن آوری شکل ظاهری اورجینال محصول را حین استفاه از کفی سبک و جدید,برای ایجاد راحتی پا در کفش و کاهش خستگی پا در آن محفوظ نگه میدارد.تغییرات ایجاد شده در اسنیکرهای جدید شامل برداشتن پوشش اطراف نوار,پارچه ی کتان اضافی همراه با دوخت با کیفیت عالی تر و یک زبانه ی محکم میباشد.قیمت اسنیکرهای جدید برای اسنیکرهای ساق بلند,75 دلار و برای ساق کوتاهها ,70 دلار بوده در حالیکه قیمت آل استارهای اورجینال ساق بلند ,55 دلار و برای ساق کوتاهها ,50 دلار بوده است.


داد و ستد اسکیت بورد(تخته اسکیت):


بر اساس نام "CONS",کانورس در سال 2009 با همکاری یک تیم به همراهی فرستادگان ویژه ای مثل کنی اندرسون,آنتونی پاپالاردو,نیک تراپاسو,سامی باکا,اتان فولر,ریموند مولینار و ران گلیفبرگ برنامه ای برای تولید اسکیت بورد ترتیب داد و اصطلاحا آغاز کرد.


در سال 2012 کمپانی ,جیسن جسی و مایک اندرسون را به این تیم اضافه کرد.در آگوست 2012 کانورس بعنوان اسپانسر رقابت ورزشی در زمینه ی ورزش اسکیت در شهرهای Huntington Beach  کالیفرنیا در ایالات متحده شناخته شد.اعضای این رقابت ورزشی شامل تراپاسو,تام رمیلارد,آارون همکی,گریسن فلچر,بن راﺉمرز,بن هاچل,رمی رسو و بن ریبرن بودند که در این رقابت شرکت داشتند.ریبرن جایزه ی بزرگ 20000 دلاری امریکا را برد و همکی برنده ی بهترین بلیط کنسرت 3000 دلاری شد.


در جولای 2014 اعضای اصلی تیم اسکیت بورد CONS شامل اندرسون,تراپاسو,باکغا و گلیفبرگ بودند و این در حالی بود که جسی,اندرسون,جولیان دیوید سن,رمیلارد,زرد باست,بن راﺉمرز,جیک جانسون,الی رید,لوﺉیس لپز,سیگ السسر و سن پابلو به تیم اضافه شدند. در همین سال باست تبلیغ جدیدی در خصوص همین رقابت ورزشی در شهر نیویورک ترتیب داد که در آن ورژن جدید کفش اسکیت مدل ویپن کانورس ,CONS Weapon Skate”" به بازار عرضه شد.


دادخواست(دعوای حقوقی):


در جولای 2008 کانورس حدود 180 دادخواست به 30 کمپانی ارسال کرد مبنی یر اینکه کانورس داد و ستد تجاری در زمینه ی کفش چاک تیلور آل استار و فروش اسنیکرهای ارزان قیمت را نقض میکند.در اکتبر 2014 این کمپانی از تخلف و نقض قانون 30 کمپانی ذکر شده شکایت کرد به این دلیل که آنها در قسمت پنجه و نوار قسمت میانی کفش,همچنین قسمت کاپ(کلاهک) پنجه استایل نرمال را رعایت نکرده بودند.


برند به کمپانیها اعلام کرد که با داد و ستد تجاری در زمینه ی وارد کردن اسنیکرهای ارزان قیمت همراه با المانهای مشابه موافقت کنند.تعدادی از کمپانیها بر سر این مساله با کانورس به توافق رسیدند و آنها از گردونه حذف شدند.در حالیکه در فوریه ی 2016 این قانون همچنان ادامه داشت چارلز بولاک قاضی دادکاه کمیسیون تجارت بین المللی حکمی صادر کرد تحت عنوان اینکه کانورس از چندین برند که مخالف طرحش بودند ,شکایت کرده.بنابراین قاضی بولاک تصمیم گرفت این حکم را صادر کند که تمام برندهای اسکچر"Twinkle Toes" با کانورس همکاری کنند.این برند و داد و ستد با آن به دلیل متفاوت بودنش برای کفشهای چاک تیلور آل استار بسیار مفید بود.


در 23 ژوﺉن 2016 در زمان سالروز وفات چاک تیلور,کمیسیون تجارت بین المللی این حکم را صادر کرد که ادعاها و اظهارات کانورس بر سر تجارت پوشاک بدلیل طراحی قسمت میانی آن و کاپ ترکیبی پنجه,بزرگی پنجه و نوار کفش از قانون حفاظت از داد و ستد تجاری تبعیت نمیکند و ثبت آن نامعتبر است.کفش های کانورس


کفش Weapon :


این کفش در رنگهای مختلف طراحی و تولید شده است.در سالهای 1986 کانورس کفش بسکتبال "Weapon" را معرفی کرد.تولید و طراحی این کفش در دو رنگ با رنگهای کیت تیمهای بسکتبال با طرح ساق بلند و کم برش هماهنگ بود.معیار مهم این کفش وجود ساختار چرمی در اطراف آن است که شامل پاشنه ی داخلی برای راحتی پا در کفش یک بالشتک در آن قرار داده شده است.کانورس بار دیگر کفش کلاسیک"Weapon" را چندین مرتبه یعنی از سال 1999 تا 2003 به بازار عرضه کرد(کفشKobe Bryant تقریبا سه مرتبه در سال 2002 و کفشAndre Miller چندین مرتبه یعنی از اواسط آگوست تا اوایل ماه سپتامبر به بازار عرضه شد) و پس از کفش”Weapon  در سال 2003 کفش"Loaded Weapon" و در سال 2008 کفش "Weapon 86" و ورژن "Poorman" در سال 2009 ورژن "John Varvatos" در سال 2012,کفش "Weapon EVO" در همین سال و مهمتر از آن کفش"The Star Player EVO"(مخفف آن "The Star Player EVO" یا "The Star Ply EVO") میباشد در سال 2010 به بازار عرضه شدند. نخستین  مهر تایید و ثبت کفش"Weapon" توسط لری برد و مجیک جانسون بود که در سال 1986 بعنوان مجموعه ی تجاری کانورس در زادگاه برد یعنی فرنچ لیک ایندیانا شناخته شد.


 


اشکال و فرمهای خاص کفش کانورس:


چندین شکل خاص از کفشهای کانورس مثل DC Comics,Pink Floyd,The Ramones,AC/DC,Sailor Jerry,Metallica,The Clash,Dr.Seuss,Grateful Dead,Ozzy Osbourne,Jimi Hen drix,Drew Brophy,Nirvana,Bad Meets Evil,Green Day,Gorillaz,Matt and Kim,Black Sabbath,The Control قهوه ای رنگ و شکل استتاری,Super Mario و Danny Potthoff تولید شدند.علاوه بر آن سه طرح جدید  ساق بلند هم توسط "The Who" تولید شدند.


تنها یک کالکشن خاص به نام 1 Hun (RED) به بازار عرضه شد که از پانزده درصد از سود کمپانی برای جلوگیری از بیماری اچ.آی.وی یا همان ایدز حمایت میکرد.صد هنرمند از سراسر جهان انتخاب شدند تا برای کالکشن که بخشی از کمپینRED بود طرحهایی ایجاد کنند.اسکیت بورد باز حرفه ای آنتونی پاپالاردو در همین سال به کمپین پیوست .او توسط اسکیت بوردهای برند Chocolate ساپورت میشد.این برند توسط برند Crailtap که توسط دو اسکیت بورد برند Girl و Chocolate برنده شده بودند به بازار عرضه شد.اسکیت بوردهای Girl به شکل RED با امضاﻋ مدل کفش اسکیت وارد بازار شدند.


نخستین امضاﻋ کفش پاپالاردو توسط کانورس در فوریه ی 2010 و با نوار رنگی(RED) وارد بازار شد.در سال 2012 کانورس در کنار برندهای دیگری مثل کمپانی نایکی,Girl و Bugaboo بعنوان شریک در کمپین RED شناخته شد. در سال  2015هدف کمپین جلوگیری از انتقال ویروس اچ.آی.وی از مادر به کودک بود.

بیشتر

فیلتر

امکان خرید حضوری
دسته بندی ها
قیمت
تومان تومان
سایز کفش
بیشتر ... کمتر ...
سایز لباس
برند
رنگ
بیشتر ... کمتر ...
کیفیت
فیلتر

پیشنهاد استثنایی

کفش پیاده روی و دویدن زنانه اسیکس Asics GT-1000 11

کفش پیاده روی و دویدن زنانه اسیکس Asics GT-1000 11

4,995,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی آدیداس اولترابوست مردانه Adidas Ultra Boost

کفش پیاده روی آدیداس اولترابوست مردانه Adidas...

5,595,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود

منو