محصولات Asics

در صفحه
نمایش 1 - 40 از 203 آیتم
نمایش 1 - 40 از 203 آیتم

اسیکس | نامی اشنا در صنعت تولید کفش ورزشی ، شاید بتوان علت شهرت برند اسیکس را بیشتر در کیفیت و طراحی های فوق العاده و امروزی آن دانست . کمپانی تولید لوازم ورزشی اسیکس ASICS که در سال 1949 میلادی توسط کیهاچیرو اونیتسوکا تاسیس شد. وی که به تولید کفش های والیبال در ژاپن می پرداخت در سال 1977 میلادی نام اسیکس را برای برند خود در نظر گرفت .

 روح سالم در بدن سالم " Anima Sana In Corpore Sano " 


این عنوانی است که مفهوم اسیکس را می رساند و مخفف شده از حروف لاتینی است که به اسیکس معنی می بخشد . آقای اونیتسوکا بر این باور بود که برای داشتن زندگی شاداب و سالامت باید به ورزش اهمیت ویژه ای داد.


آزمایشگاه کفش اسیکس


یکی از بزرگترین مراکز تخصصی تحقیق و پژوهش در زمینه تولید لوازم ورزشی مربوط به کمپانی اسیکس می باشد. مجموعه ای به وسعت 14 هزار متر مربع که شامل چندین آزمایشگاه فوق پیشرفته که در آن حرکات بدن را تحلیل می کنند و تیمی گسترده و 200 نفری در آن به فعالیت می پردازند.


نمایندگی های اسیکس


شرکت اسیکس با توجه به عرضه جهانی محصولات خود در اکثر کشورهای اروپایی و آسیایی و امریکایی نمایندگی فعال دارد. همچنین فروشگاه چارسونِت به عنوان عامل فروش اسیکس اقدام به عرضه این محصولات میکند.


تاریخچه ی اسیکس Asics 1949 - 2020


چشم انداز اسیکس :


برند اسیکس در سال 1977 به " اسیکس - ASICS " تغییر یافت به خاطر حرف اول واژگانش از ضرب المثل لاتین "Anima Sana In Corpore Sano" به معنی " صدای ذهن در صدای بدن " یا همان " عقل سالم در بدن سالم "  آمده است. کمپانی اونیتسوکا که پیام آور اسیکس است در سال 1949 بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم تاسیس گردید و این زمانی بود که بچه ها برای ورزش نمی توانستند کفش ورزشی خود را تهیه کنند.طبق فلسفه ی اونیتسوکا " پایه و اساس جوانی ورزش است. "به همین خاطر کمپانی در صدد است تا باورها و اعتقادات خاصی را در زمینه ی تولید کفشهای ورزشی ادامه دهد. اسیکس بیانگر این فلسفه است.


مهمترین رویدادهای اسیکس :


سال 1949 : کمپانی اسیکس در شهر کوبه ی ژاپن تاسیس شد.


سال 1963 : واردات 200 کفش تایگر اسیکس در ایالات متحده.


سال 1966 : کفش پیاده روی اسیکس Mexico 66 نخستین کفش ورزشی با علامت تجاری  Tiger Stripe میباشد.


سال 1967 : کفش Marup Nylon SP  مناسب برای پای بچه مدرسه ای های ژاپنی.


سال 1973 : شرکت تابعه ی ایالات متحده در این سال تاسیس شد.


سال 1975 : بخش اروپایی در آلمان غربی تاسیس شد.


سال 1977 : کمپانی اسیکس با ادغام دو شرکت GTO و JELENK تاسیس شد.


سال 1984 : مشارکت اقتصادی برزیلی ها با این کمپانی آغاز شد.


سال 1992 : اسیکس ، پرسنل و صاحبان کمپانی ها را در المپیک بارسلونا تامین کرد.


سال 2000 : نائوکو تاکاهاشی برنده ی مسابقات دوی ماراتن زنان در المپیک سیدنی در این سال کفش اسیکس را به پا داشت.


سال 2004 : کفش Retro اسیکس با رویه ی  کفش "Onitsuka Tiger " تولید شد.


تاریخچه ی کمپانی:


شرکت اسیکس یکی از تولیدکنندگان اصلی کفشهای ورزشی و لوازم دیگر در ژاپن است.این کمپانی از مثل یا عبارت لاتین"anima sana in copore sana" به معنی "عقل سالم در بدن سالم"در ایالات متحده استفاده میکند.اسیکس بعنوان بهترین کمپانی تولید کننده ی کفشهای مخصوص دویدن شناخته شده است و علاوه بر آن کفش چند رشته ی ورزشی مثل بسکتبال,والیبال و کشتی را تولید میکند که ثبت امتیاز برای کفشهای بسکتبال ژاپنی تحت کنترل این کمپانی میباشد.


ناگفته نماند اسیکس حضور فوق العاده مﺆثری در اجتماع بین المللی کفش مخصوص دویدن دارد و اسپانسر ماراتن شهر نیویورک هم میباشد که 40 درصد از رقبای فعلی,کفش همین کمپانی را به پا دارند.شرکتهای تابعه ی کمپانی اسیکس در استرالیا,برزیل,چین,اروپا و کره قرار دارند. علاوه بر آن در ارواین مرکز کالیفرنیا شرکت Tiger اسیکس تاسیس شده است.


آغاز تاسیس کمپانی اسیکس:


کیهاچیرو اونیتسوکا در سال 1949 شرکت اسیکس,شرکت اونیتسوکا را در کوبه ی ژاپن  تاسیس و پایه گذاری کرد.با استفاده از ورزشهایی که به عنوان شیوه ی توانبخشی نوجوانان پس از جنگ جهانی دوم بود, در او انگیزه ی تاسیس این کمپانی ایجاد شد.او تجربه ی کمی در زمینه ی تولید کفش داشت اما زمینه ی تحقیقات فیزیولوژیکی اش را با ذوق و اشتیاق هر چه تمامتر انجام داد.همچنین ایده هایی برای حوزه های دیگر زندگی طراحی نمود بطوریکه از حفره های تنفسی هشت پاها که در سالادش توجهش را به خود جلب کرده بود در طراحی کف کفشهای بسکتبال الهام گرفت.در واقع کمپانی مدعی است که در تولید نخستین کفشهای بسکتبال ژاپن از لقب "باشو" استفاده شده و مشخصه ی آن چهره ی یک ببر است که در کف کفش قرار داده شده است. این مشخصه علامت تجاری کمپانی محسوب میشود.


اونیتسوکا از همان ابتدای کار تعهدات و اقداماتی نوین از خود نشان داد.نخستین کفشهای والیبال کمپانی در سال 1951 معرفی شدند که با کفهای لاستیکی دچار استحکام شده بودند.چندین ابتکار فنی با استفاده از کفش  Tiger Marathon Tabiبه ثبت رسید.در رویه های کفش از وینیلون(نوعی پلاستیک محکم و در عین حال منعطف) که یک فیبر مصنوعی است,استفاده شد.یک نوار که اطراف کفش قرار داشت از گودی پا حفاظت میکرد.اونیتسوکا در اواسط سالهای 1950 پیشنهادات و نقطه نظرهای دوندگان سر تا سر جهان را ارتقا بخشید.کفشEkiden Marup نخستین کفش مخصوص دوی ماراتن بود که قسمت پنجه اش گرد بود.


یکی از پیشنهادات اونیتسوکا رقابت دوی مارتن آبب بیکیلا با پاهای برهنه بود که او کفشهای Magic Runner کمپانی را به پا داشت.این مدل کفش رانینگ  که چند منفذ برای تهویه ی هوا و خنک نگهداشتن کفش در کف آن قرار داشت در سال 1959 معرفی شد .اونیتسوکا این مدل کفش را به گونه ای تعبیه کرد تا از ایجاد میخچه در پاهای دوندگان دوی ماراتن جلوگیری کند.کنجی کیمیها دونده ی دوی ماراتن با استفاه از کفشهای  Magic Runner  برنده ی مدال نقره در مسابقات المپیک  1968 مکزیکو شد.


امتیازات و برتریهای المپیک در سالهای 1960 و 70:


محصولات کمپانی در المپیکها و سایر رویدادهای ورزشی جهان بیشتر متداول گردید.تعدادی از ورزشکاران مهم کشورهای مختلف علی الخصوص ژاپن که کفشهای اونیتسوکا را به پا داشتند برنده ی مدالهای نقره و برنز مسابقات المپیک توکیوی سال 1964 شدند.طبق برآورد و ارزیابی یک مرکز تجاری در سال 1966,تقریبا دو_سوم ورزشکاران در مسابقات دوی ماراتن در شهر بوستون از کفشهای اونیتسوکا استفاده می کردند.


توسعه و پیشرفت محصول همچنان ادامه داشت.در ابتدای سالهای 1960 انواع مختلفی از فن آوریهای نوین در کفشهای ورزشی بسکتبال و تنیس پدید آمدند.اونیتسوکا در ابتدای کار از چرم مصنوعی برای تولید کفش استفاده کرد.علاوه بر آن کمپانی یک رویه ی جدید برای کفشهای مخصوص فوتبال وارد کرد که در برنامه ی آموزشی مدارس ابتدایی معرفی شدند.


علاوه بر آن در سالهای 1960 شاهد تحولاتی دیگر در اولین کفشهای مخصوص پیاده روی توسط اونیتسوکا بودیم بطوریکه میخهای قابل تعویض در ته کفش قرار داده بودند و رویه ی آن "Run Spark"بود.این مزیت به دوندگان دوهای سرعتی این امکان را میداد تا برای رویدادهای خاص و شرایط پیاده روی و دویدن ساپورت شوند.


اونیتسوکا پس از سالها توجه به پیشنهادات ورزشکاران مهم فعالیت خود را در زمینه ی "Olympic Line" آغاز کرد.این مجموعه به معرفی طراحی دو خط عمودی علامت تجاری اسیکس میپردازد که از یک جفت خط منقطع شده از قسمت پاشنه ی کفش شروع شده است.از این خطوط به عنوان تزیین کفش استفاده شده است.نخستین کفشها با مشخصه ی Tiger Stripes همان کفشهای  Mexico 99 بودند که دو سال پیش از مسابقات المپیک 1968 مکزیکو سیتی تولید شدند.


نخستین ورژن از کفشهای بسیار متداول و رایج دوندگان حرفه ای در اواخر سالهای 1960 به عنوان یک محصول جدید و شگفت انگیز شناخته شده است.نایلون آبی رنگ "Marup Nylon SP" به عنوان کفش غیر رسمی مدارس نوجوانان ژاپنی در نظر گرفته شده که بیش از 40000 جفت آن پیش از معرفی اش, در سال 1967 به فروش رسید.در سال 1969 رویه ی  Corsair در کفش ها طراحی شد تا بالشتک گذاری و راحتی فوق العاده در کفش ایجاد شود.نامCorsair از نام Cortes که یکی از ورزشهای مهم نخستین محصولات نایک بوده,گرفته شده است.


از دیدگاه منطقی در اوایل سالهای 1970 رویه ی "Bomber"کفشهای فوتبال موجب علاقمندی به ورزش فوتبال در ژاپن گردیده است.اونیتسوکا در بازارهای خارجی شروع به سرمایه گذاری کرد.کمپانی در سال 1973 در ارواین کالیفرنیا شرکت تابعه ی ایالات متحده را احداث کرد.دو سال بعد یک بخش آلمان غربی در دسلدرف احداث گردید.


ابتکارات فنی ادامه داشتند.اونیتسوکا اولین کفش را با رویه ی مصنوعی ,مناسب تمام فصول  و برای سطح پیاده روها تولید کرد که این کفشها در سالهای 1970 به بازار عرضه شدند.


کمپانیTiger Paw DS_5700 در سال 1974 تاسیس شد.اونیتسوکا در ابتدا از متریال بالشتک گذاری  EVAکه در تمام کفشهای کل دنیا موجود میباشند,استفاده کرد.این کفشها در سال 1975 در وسایل آموزشی  Limber_UP XLاونیتسوکا مشاهده شدند.


تاسیس اسیکس در سال 1977:


اسیکس توسط بنیانگذار شرکت اونیتسوکا به همراهی لوازم ماهیگیری و ورزشی GTO و JELENK سازنده ی یونیفورم ورزشکاری در سال 1977 احداث گردید و اونیتسوکا به عنوان رﺉیس کمپانی جدید شناخته شد.


اسیکس در سال 1978 ابداعی دیگر را معرفی نمود و آن کفشهای والیبال  Rota بودند که زیره شان بصورت آنتی شوک طراحی شده بودند.کالیفرنیا نسل دوندگان کفش Corsairاست که در همان سال تولید شدند.از میان مزایای دیگر ,کفش کالیفرنیا دارای رویه ی واکنش گرا میباشد که در سطوح کم نور امکان دید ورزشکار را افزایش میدهد.


کمپانی Asics Tiger مرتبط به ایالات متحده ,تجارت در زمینه ی کفش دویدن Montreal III را آغاز کرد.در این کفش یک مشخصه ی" “Cush_Hole در پاشنه قرار دارد که موجب تهویه در کفش میشود.


کمپانی اسیکس برای تیمهای المپیک ژاپن کفشهایی تولید کرد تا در مسابقات المپیک سال 1980 مسکو از آنها استفاده کنند.علی رغم آن,ژاپن  به ایالات متحده پیوست تا در اعتراض به استیلای شوروی از افغانستان  و استفاده نکردن از کفشهایشان آنها را تحریم کند.


در ابتدای سالهای 1980,اسیکس با 80 کشور تجارت انجام داد.به منظور کاهش میزان ارزیابی مبادلات,نوسانات و محدودیت در واردات,کمپانی مجوز صادرات کفشهای دویدن به خارج از کشور ایالات متحده مثل اسراﺉیل(کفش تمرین) ,یونان و استرالیا(پوشاک ورزشی) را آغاز میکند.


بخش فروش کمپانی در ایالات متحده و آلمان غربی در ابتدای کار با مشکل ورشکستگی در بازارهای غربی مواجه شد و انها در سال 1981,تا سقف 2/1 بیلیون ین( معدل 5.1 میلیون دلار) سرمایه را در این زمینه از دست دادند.اهمیت کمپانی Adidas AG و عدم فروش مﺆثر موجب شد تا کمپانی اسیکس در اروپای غربی دچار محدودیت شود.


در آگوست 1981 شرکت تابعه ی ایالات متحده بار دیگر در شرکت جدید  Asics Tiger سرمایه گذاری کرد و سازماندهی شد.پس از مشکلات متعددی که در زمینه ی داراییهای شرکت ایجاد شد,بخش ایالات متحده بدلیل فروشهای مستقیم خرده فروشن از عامل فروشش جدا شد.


برای زمینه سازی در مسابقات المپیک لس آنجلس در سال 1984 کمپانی  Asics Parent تجارت با شرکت  Second Soleکه مخصوص لوازم و تجهیزات ورزشی کالیفرنیاست را شروع کرد.


در سالهای 1981 و 82 میزان فروش شرکت 19 درصد یعنی تا سقف 73 بیلیون ین افزایش یافت,در حالیکه میزان سود شرکت  pretaxبیش از دو برابر 6 بیلیون ین میباشد و میزان فروش ایالات متحده 30 میلیون دلار شده است.


در اواسط سال 1984 یک اقدام مشترک به همراهی شرکت Cambuci S.A آغاز و کفشهای برند اسیکس در برزیل به فروش رسیدند.علاوه بر آن اسیکس شرکتهای تابعه ای را در تایوان و کره ی جنوبی احداث کرد.


ثبت محصول از سری کفشهای مخصوص کشتی این کمپانی در ابتدای سال 1988 در چین آغاز شد.بدلیل افزایش مخارج و هزینه های نیروی انسانی و اعتصابات مکرر,در سال 1990 کمپانی اسیکس محصول را از کره ی جنوبی به اندونزی انتقال داد.


طراحان اسیکس بر سر مساله ی کمبود انرژی دوندگان هنگام استفاده از کفش Task XL_1 که در سال 1985 تولید شده بود ,تمرکز کردند.زیره ی  این کفشها از ویژگی مهم"CactusPlate" برخوردار است که با متریال فیبر فرم گرفته توسط"Whisker" دارای استحکام شده است.


وجود ژلهای موفقیت در اواخر سالهای 1980:


وجود ژلهای انتی شوک در کفشهای اسیکس با ظاهر کفش دویدن Freaksو کفش بسکتبال Fable Radickدر سال 1987 مشابه بودند.این ژل در کفشهای سبکتر همراه با بالشتک گذاری توسط اسفنج EVA موجب میشود تا میزان علاقمندی دوندگان حرفه ای به این برند بیشتر شود.


در سال 1987 اسیکس یک آزمایشگاه جدید و  مخصوص مهندسی ورزش را با 27 میلیون دلار هزینه در شهر کوبه احداث کرد.چند ماه بعد شرکت اسیکس به عنوان نماینده ی تجاری ژاپنی ها برای تولید محصولات اسکی فرانسوی در نظر گرفته شد.این کمپانی از سال 1979 به تجارت تجاری برند Atomicاسکی  در ژاپن پرداخت.


برخی از تلاشهای اسیکس بیشتر به جنبه ی مد اختصاص داده شدند تا به عملکرد آن.اینکمپانی رویه ی رنگی کتانی های زنانه را در سال 1988 عرضه کرد و پخش کتانی های  La Gear را در سال 1990 در کشور ژاپن به عهده گرفت.


کمپانی اسیکس با فروش های بین المللی تقریبا 1 بیلیون دلاری در سالهای 1980 خداحافظی کرد.بخش ایالات متحده که در تجارت محصولات ورزشهایی همچون دویدن,والیبال و کشتی قوی بود در سال 1989 به سقف فروش 110 میلیون دلاری دست یافت.از گذشته تا کنون تمرکز و توجه بیشتر بر سر مساله ی تجارت و تبلیغات در بازارهای ایالات متحده است.کمپانی هم تا 5 سال آینده به رشد و پیشرفت بیش از 20 درصدی در زمینه ی فروش دست یافته است.


رقابتهای جدید در سالهای 1990:


در این سال کمپانی اسیکس شرکتهای توابعش را در ایالات متحده,آلمان غربی( Asics Tiger Gmbh ) و استرالیا( Asics Tiger Oceania ) بار دیگر مرد سرمایه گذاری قرار داد.این کمپانی از زمان تاسیسش در ماه مالی اواخر ژانویه ی 1991,نخستین خسارت اصلی اش(یعنی 13/1 بیلیون ین) را اعلام کرد.در حالیکه اسیکس یک شرکت تایوانی را تعطیل کرده بود از طریق تجارت کامپیوتری  بدهی مهمی را محاسبه نمود و پروفایل بین المللی اش را رونق بخشید.به عنوان مثال , تهیه کنندگی کفش رسمی برای مسابقات المپیک بارسلنا در سال 1992 که اسیکس کفش 20000 پرسنل و 60000 مشعل دار را تهیه و تدارک دید.


کفش اسیکس دارای یک رویه ی سبک و بادوام بوده که برای ورزشکاران حرفه ای در سال 1990 فوق العاده است.کفش MarathonStortie EX یک ترکیب مخصوص از چرم مصنوعی  دارد که برای  سبکتر شدن کف کفش تعبیه شده است.کفش TARTHER 195 A یک ورژن از کفش است که قسمت میانی آن ضخیم تر بوده و یکسال بعد به بازار عرضه شد.


تنها پیشنهاد کمپانی کفشهای اسیکس President بود که سبکتر از کفشهای دیگر و دارای کف بسیار محکم بودند.باید در نظر داشت که مدیران اجرایی ژاپنی در اواسط سالهای 1990 سقفی بالاتر از 46000 ین(معدل 350 دلار) در ازای یک جفت کفش ,به فروش  رسیدند.اسیکس هم یک کفش صندل تولید کرد که از یک طرح ژاپنی مرتبط به قرون وسطایی الهام گرفته شده بود.


پس از سوددهی میزان فروش تا سقف 9 درصد یعنی62/94  بیلیون ین کاهش یافت و تا سقف 1.13 ین خسارت وارد شد.عملکردهای کمپانی ایالات متحده در سال 1995 بار دیگر سازماندهی شد و کفش Asics Tiger تا سقف 250 میلیون دلار در یک سال به فروش رسید.


اسیکس و سایر تولید کنندگان ژاپنی با هجوم برندهای آمریکایی نایک مواجه شدند.برای مقابله با آن در آوریل 1997 اسیکس یک کفش با رویه ی بدون نوارهای علامت تجاری را وارد بازار کرد.


در همان زمان توزیع و پخش رویه ی آمریکایی کفش و لوازم اسنو برد برای کفش Altonia و کفش Airwalk  پنسیلوانیایی توسط ژاپنیها انجام شد.در اواخر سالهای 1990 اسیکس از متداول بودن برندهای مهم کفشهای دویدن در ایالات متحده سود میبرد.کمپانی برندش را به مجموعه ای از کفشهای پیاده روی گسترش داد که بر اساس ان گرایش و تمایل به سمت پیاده روی برای زیبا شدن فیزیکی بدن افزایش پیدا کند.


اسیکس در زمینه ی رقابت فعالیتهایی را انجام داد.این کمپانی کفشهای جدیدی را برای رقابت در رشته ی دوی سرعتی تولید کرد که کسب موفقیت با این کفشها یک ساعت و 100 دقیقه برآورد شده است.کفش Tiger Paw Cyberzeroمحصول سال 1996 دارای یک سیستم حفاظتی با پاشنه ی قالبی و "بندهای نگهدارنده" یا بندهایی برای حفاظت از پا و تناسب آن با کفش میباشد.


در سالهای 1999 و 2000 اسیکس دو جفت کفش ورزش جدید را به جوانان معرفی کرد.اولین کفش,کفش ورزشی SUKU 2 نام دارد که به جای بن,نوارهایی داشته و دارای فضای کافی برای پنجه هم میاشد.


دومین کفش از سری کفشهای " G.D " است که از نام پزشک آمریکایی گلن دومن گرفته شده .کسی که در خصوص تاثیر تمرین روی پیشرفت مغز بچه ها مطالعاتی انجام داده بود.کفشهای"G.D." به گونه ای طراحی شده اند که حس پابرهنگی را با انواع بالشتک گذاری ,انعطاف پذیری و تنفس پذیری شبیه سازی کنند.


بازگشت به عقب و جلو : سالهای 2000 و پس از آن


مسابقات المپیک سیدنی 2000 موفقیت خاص دیگری را برای کمپانی ناﺉوکو تاکاهاشی برنده ی ماراتن زنان به ارمغان آورد.او با استفاده از این کفشها توانست نقص یکی از پاهایش که چند میلی متر کوتاهتر از آن یکی بود را بهبود بخشد.استاد بزرگ اسیکس یعنی هیتشی میمورا که نخستین بار در سال 1967 به کمپانی پیوست این کفشها و کفشهای ورزشی دیگر را برای ورزشکاران حرفه ای مد کرده بود.


جنوب شرقی آسیا مرکز مهم تجاری دیگر کمپانی اسیکس بود که درآمدی بالغ بر 200 میلیون ین را در سال 2001 به ارمغان آورد.کمپانی در سال 2008 بیش از دو برابر این مقدار سوددهی کرد در حالیکه سه شبکه ی فروش را در کره ی جنوبی,بیشتر در چین و باقی منطقه متمرکز نموده بود.میزان درآمدها در سال مالی اواخر 31 مارس 2002 به 9/128 بیلیون ین (معادل 969 میلیون دلار) رسیدند.در مسابقات المپیک زمستانی 2002 که در سالت لیک سیتی برگزار میشد,اسیکس و شرکتهای تابعه اش کفش را برای تیمهای ژاپنی,هلندی و ایتالیایی تهیه نمودند.


تجارت در برابر کتانیهایی به سبک retro جنگ و جدلهای حقوقی برای اسیکس ایجاد کرد.اسیکس هم شکایت خرده فروشانی مثل صنایع تارگت, فرد و تولیدکنندگان کفش ریباک, همچنین هارخام را بخاطر این ادعا که از طراحی نوار علامت تجاری اش سو استفاده نمودند,بی اهمیت و بی ارزش دانست.


کفش Asics Tiger بدلیل داشتن رویه ی Onitsuka Tiger در بهار 2004 از سالهای 1966 تا 1983 تعدادی از طراحیهای عالی اش را بار دیگر نامگذاری کرد.مثل رویه ی retro که به SportStyle تغییر نام یافت.


کمپانی اسیکس پیشنهاد فروش 5/73 بیلیون ینی(معادل 3/622 میلیون دلار) را در سال مالی یعنی پایان 31 مارس 2004 ارائه داد. در حالیکه درامد شبکه 4/1 بیلیون ین بود.


شرکت های اصلی : شرکت Asics Europe B.V (در هلند) , شرکت Asics Sports (در کره ی جنوبی) , شرکت Asics Tiger (در ایالات متحده ی آمریکا) , شرکت  Asics Tiger do Brasil .Ltd (در برزیل) و شرکت Asics Tiger Oceana pty (در استرالیا).


رقبای اصلی: Adidas_Salomon AG , میزانو , برند کفش ورزشی New Balance , نایک , شرکت بین المللی ریباک و ساکونی.

بیشتر

فیلتر

دسته بندی ها
قیمت
تومان تومان
انتخاب سایز
برند
رنگ
بیشتر ... کمتر ...
کیفیت
فیلتر

پیشنهاد استثنایی

کفش فوتسال نایکی Nike MagistaX Futsal

کفش فوتسال نایکی Nike MagistaX Futsal

2,195,000 تومان 2,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی مردانه اسکارپا ضدآب Scarpa Marmolada Pro HD

کفش کوهنوردی مردانه اسکارپا ضدآب Scarpa...

11,200,000 تومان 15,188,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت کوهنوردی اسکارپا مردانه Scarpa Mont Blanc GTX

بوت کوهنوردی اسکارپا مردانه Scarpa Mont Blanc GTX

11,200,000 تومان 15,188,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی اسکارپا زنانه Scarpa Mt Blanc Pro GTX

کفش کوهنوردی اسکارپا زنانه Scarpa Mt Blanc Pro GTX

11,200,000 تومان 15,188,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Driftium 2 کد fu8610

کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Driftium 2...

2,498,000 تومان 2,998,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی مناسب سالن و چمن مصنوعی نایکی

کفش ورزشی مناسب سالن و چمن مصنوعی نایکی

299,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مناسب فوتسال و چمن مصنوعی نایک مجیستا رنگ مشکی

کفش مناسب فوتسال و چمن مصنوعی نایک مجیستا رنگ مشکی

299,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت کانورس Converse Chuck Classic

کفش اسپرت کانورس Converse Chuck Classic

1,050,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر کانورس Chuck Taylor All Star red low

کفش اسنیکر کانورس Chuck Taylor All Star red low

1,050,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی و دویدن اسیکس زنانه Asics GEL-Torrance

کفش پیاده روی و دویدن اسیکس زنانه Asics...

2,100,000 تومان 2,900,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی و دویدن ریباک مردانه Reebok PT Prime کد cn3152

کفش پیاده روی و دویدن ریباک مردانه Reebok PT...

1,850,000 تومان 2,700,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی آدیداس ترکس Adidas Terrex Winter.RDY

کفش ورزشی آدیداس ترکس Adidas Terrex Winter.RDY

5,595,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ریباک زنانه Reebok Classic Leather کد v69624

کفش پیاده روی ریباک زنانه Reebok Classic...

2,699,000 تومان 2,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی ضدآب واسک Vasque Breeze GORE-TEX کد 7023

کفش کوهنوردی ضدآب واسک Vasque Breeze GORE-TEX...

5,995,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی ضدآب لا اسپورتیوا La Sportiva - Nucleo High GTX

کفش کوهنوردی ضدآب لا اسپورتیوا La Sportiva -...

6,989,000 تومان 7,900,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت کوهنوردی لا اسپورتیوا ضدآب مردانه La Sportiva FC 4.1 GTX

بوت کوهنوردی لا اسپورتیوا ضدآب مردانه La...

6,895,000 تومان 7,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی ضدآب نورث فیس North Face Ultra 110 GTX

کفش کوهنوردی ضدآب نورث فیس North Face Ultra 110...

4,559,000 تومان 6,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی ضدآب تیمبرلند Timberland EK Gorham Low Waterproof Oxford

کفش کوهنوردی ضدآب تیمبرلند Timberland EK Gorham...

1,949,000 تومان 2,400,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ریباک Reebok Flashfilm 2.0 کد eg8548

کفش پیاده روی ریباک Reebok Flashfilm 2.0 کد eg8548

2,650,000 تومان 3,200,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ریباک Reebok Flashfilm 2.0 کد eg8552

کفش پیاده روی ریباک Reebok Flashfilm 2.0 کد eg8552

2,499,000 تومان 3,200,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Ros Workout Tr 2 کد cn0967

کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Ros Workout...

2,495,000 تومان 2,850,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی و دویدن ساکونی Saucony Liteform Feel S30008-22

کفش پیاده روی و دویدن ساکونی Saucony Liteform...

2,349,000 تومان 3,100,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش راحتی ریباک مردانه Reebok Club C 85 MU EF884

کفش راحتی ریباک مردانه Reebok Club C 85 MU EF884

2,650,000 تومان 3,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Classic leather

کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Classic leather

2,499,000 تومان 2,900,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Sublite Prime dv7032

کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Sublite...

2,499,000 تومان 2,900,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش راحتی ریباک مردانه Reebok Club C 85 AR0459

کفش راحتی ریباک مردانه Reebok Club C 85 AR0459

2,669,000 تومان 3,200,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی مرل زنانه Merrell High Performance Berry

کفش کوهنوردی مرل زنانه Merrell High Performance...

2,950,000 تومان 3,900,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی AKU ضدآب مردانه مدل Aku Alterra Gtx

کفش کوهنوردی AKU ضدآب مردانه مدل Aku Alterra Gtx

7,499,000 تومان 8,800,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش راحتی اکو ضدآب Ecco Byway Tred GTX کد 02001-501824

کفش راحتی اکو ضدآب Ecco Byway Tred GTX کد...

4,495,000 تومان 4,700,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی لا اسپورتیوا مدل LA SPORTIVA Saber GTX کد 2055-c

کفش کوهنوردی لا اسپورتیوا مدل LA SPORTIVA Saber...

6,999,000 تومان 7,900,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی کین مدل KEEN Terradora II Mid WP کد 1018526

کفش کوهنوردی کین مدل KEEN Terradora II Mid WP...

3,699,000 تومان 4,600,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی لوا مدل LOWA Renegade GTX Mid Women کد 320945-9781

کفش کوهنوردی لوا مدل LOWA Renegade GTX Mid...

5,950,000 تومان 6,700,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت کوهنوردی لوا مدل LOWA Renegade Gtx Mid Wide کد 310968

بوت کوهنوردی لوا مدل LOWA Renegade Gtx Mid Wide...

5,950,000 تومان 6,700,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش لا اسپورتیوا مدل LA SPORTIVA Pyramid GTX Hiking Boots کد 2043-c

کفش لا اسپورتیوا مدل LA SPORTIVA Pyramid GTX...

7,300,000 تومان 8,200,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش سالومون مدل Salomon Quest Prime GTX کد 404637

کفش سالومون مدل Salomon Quest Prime GTX کد 404637

6,795,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی دویدن ریباک مردانه Reebok Speed Breez 2 eh2725

کتانی دویدن ریباک مردانه Reebok Speed Breez 2...

2,280,000 تومان 2,880,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش تریل رانینگ سالومون مدل SALOMON XA Pro 3D Wide M کد 402372

کفش تریل رانینگ سالومون مدل SALOMON XA Pro 3D...

3,895,000 تومان 4,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبیعت گردی مردانه مدل Vasque Breeze III Low GTX کد 7196

کفش طبیعت گردی مردانه مدل Vasque Breeze III Low...

4,495,000 تومان 4,900,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش لا اسپورتیوا مدل La Sportiva NUCLEO HIGH GTX کد 2024-c

کفش لا اسپورتیوا مدل La Sportiva NUCLEO HIGH...

6,895,000 تومان 7,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت ضدآب لوا Lowa GTX 320945-0925

بوت ضدآب لوا Lowa GTX 320945-0925

5,950,000 تومان 6,700,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت ضدآب سالومون Salomon Outline Mid Gtx 404844

بوت ضدآب سالومون Salomon Outline Mid Gtx 404844

5,495,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی ضدآب Vasque Talus Trek UltraDry

کفش کوهنوردی ضدآب Vasque Talus Trek UltraDry

4,995,000 تومان 5,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی ضداب سالومون مردانه Salomon X ALP Mid Ltr GTX

کفش کوهنوردی ضداب سالومون مردانه Salomon X ALP...

6,595,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی ضدآب سالومون ایکس الترا Salomon X Ultra 3 GTX

کفش کوهنوردی ضدآب سالومون ایکس الترا Salomon X...

6,395,000 تومان 6,495,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت و ورزش آدیداس Adidas Senseboost GO F33906

کفش اسپرت و ورزش آدیداس Adidas Senseboost GO...

3,495,000 تومان 4,450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش لایف استایل ریباک Reebok Work N Cushion 4

کفش لایف استایل ریباک Reebok Work N Cushion 4

2,299,000 تومان 2,850,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی سالومون مدل اسپیدکراس 5 زنانه Salomon 409260

کفش کوهنوردی سالومون مدل اسپیدکراس 5 زنانه...

3,895,000 تومان 4,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش فیتنس و رانینگ ریباک مردانه Reebok Floatride Energy 2

کفش فیتنس و رانینگ ریباک مردانه Reebok...

2,599,000 تومان 3,100,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش دویدن و ورزش ریباک مردانه Reebok Energylux

کفش دویدن و ورزش ریباک مردانه Reebok Energylux

2,838,000 تومان 3,288,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی ریباک مردانه Reebok Flexagon Force 2 FX0921

کفش ورزشی ریباک مردانه Reebok Flexagon Force 2...

2,348,000 تومان 3,448,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت ریباک زنانه Reebok Speedlux 3.0

کفش اسپرت ریباک زنانه Reebok Speedlux 3.0

2,149,000 تومان 2,450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ساکونی Saucony Liteform Feel s40008-22

کفش پیاده روی ساکونی Saucony Liteform Feel...

2,350,000 تومان 3,100,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ساکونی Saucony Liteform Feel S40008-21

کفش پیاده روی ساکونی Saucony Liteform Feel...

1,949,000 تومان 3,100,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ساکونی Saucony Liteform Feel S30008-21

کفش پیاده روی ساکونی Saucony Liteform Feel...

1,949,000 تومان 3,100,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ریباک مخصوص پیاده روی زنانه Reebok Lite Slip On کد dv9690

کفش ریباک مخصوص پیاده روی زنانه Reebok Lite...

2,495,000 تومان 2,950,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت ریباک مدل کلاسیک لیدر وکتور Reebok EF8837

کفش اسپرت ریباک مدل کلاسیک لیدر وکتور Reebok...

2,398,000 تومان 2,998,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی ریباک کد CN1879 مدل Reebok Pump Supreme

کفش ورزشی ریباک کد CN1879 مدل Reebok Pump Supreme

2,850,000 تومان 4,600,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش دویدن ریباک زنانه مدل Reebok Aim Mt کد CN1958

کفش دویدن ریباک زنانه مدل Reebok Aim Mt کد CN1958

2,250,000 تومان 3,320,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی پیاده روی ریباک Reebok Instapump کدV65750

کتانی پیاده روی ریباک Reebok Instapump کدV65750

2,095,000 تومان 4,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ریباک مردانه کد EF4572 مدل Reebok FlashFilm

کفش پیاده روی ریباک مردانه کد EF4572 مدل...

2,499,000 تومان 3,200,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ریباک مخصوص پیاده روی زنانه Reebok Lite Slip On کد EH2786

کفش ریباک مخصوص پیاده روی زنانه Reebok Lite...

2,300,000 تومان 2,850,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی ضدآب آدیداس مردانه Adidas Terrex Agravic Flow

کفش ورزشی ضدآب آدیداس مردانه Adidas Terrex...

4,895,000 تومان 5,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی آدیداس ضدآب Adidas Terrex Skychaser GTX FW9597

کفش کوهنوردی آدیداس ضدآب Adidas Terrex...

5,995,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی آدیداس مردانه Adidas - X9000L3 - EG5163

کفش پیاده روی آدیداس مردانه Adidas - X9000L3 -...

4,595,000 تومان 6,495,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی آدیداس ضدآب مردانه Adidas Terrex Skychaser Gtx

کفش کوهنوردی آدیداس ضدآب مردانه Adidas Terrex...

5,995,000 تومان 6,495,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش رانینگ آدیداس الترابوست زنانه Adidas Ultra Boost Winter.RDY EG9803

کفش رانینگ آدیداس الترابوست زنانه Adidas Ultra...

4,588,000 تومان 5,295,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی آدیداس زنانه Adidas Terrex Trailmaker

کفش کوهنوردی آدیداس زنانه Adidas Terrex Trailmaker

4,795,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی آدیداس مردانه Adidas Terrex Trailmaker

کفش ورزشی آدیداس مردانه Adidas Terrex Trailmaker

4,355,000 تومان 4,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی آدیداس مردانه Adidas Terrex Hikster Mid EH3529

کفش کوهنوردی آدیداس مردانه Adidas Terrex...

5,495,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی آدیداس زنانه Adidas Alphatorsion EG9596

کفش پیاده روی آدیداس زنانه Adidas Alphatorsion...

4,585,000 تومان 5,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
نیم بوت ورزشی آدیداس زنانه Adidas Terrex Free Hiker fv6897

نیم بوت ورزشی آدیداس زنانه Adidas Terrex Free...

6,595,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی آدیداس مردانه Adidas Terrex Free Hiker FW8685

کفش کوهنوردی آدیداس مردانه Adidas Terrex Free...

5,995,000 تومان 6,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی آدیداس ضدآب ترکس Adidas Terrex Skychaser Gtx

کفش کوهنوردی آدیداس ضدآب ترکس Adidas Terrex...

4,949,000 تومان 5,550,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی آدیداس ترکس مردانه Adidas Terrex Trailmaker Mid fu7235

کفش کوهنوردی آدیداس ترکس مردانه Adidas Terrex...

4,595,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی آدیداس ترکس مردانه Adidas Terrex Cold.Rdy FV6886

کفش کوهنوردی آدیداس ترکس مردانه Adidas Terrex...

4,595,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش رانینگ مردانه آدیداس Adidas Solar Drive 19 کدEH2607

کفش رانینگ مردانه آدیداس Adidas Solar Drive 19...

4,588,000 تومان 4,988,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی ضدآب آدیداس ترکس Adidas Terrex Trailmaker GTX FV6864

کفش ورزشی ضدآب آدیداس ترکس Adidas Terrex...

4,595,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی آدیداس اولترابوست مردانه Adidas Ultra Boost

کفش پیاده روی آدیداس اولترابوست مردانه Adidas...

5,595,000 تومان 6,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی ضدآب سالومون مردانه Salomon Lyngen Mid GTX 410353

کفش کوهنوردی ضدآب سالومون مردانه Salomon Lyngen...

5,450,000 تومان 5,950,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت آدیداس ترکس مردانه Adidas Terrex Snowpitch fv7957

بوت آدیداس ترکس مردانه Adidas Terrex Snowpitch...

4,550,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ساقدار کانورس Converse Chuck Taylor Classic

کفش ساقدار کانورس Converse Chuck Taylor Classic

1,029,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی ساقدار کانورس Converse Chuk Taylor All Star

کتانی ساقدار کانورس Converse Chuk Taylor All Star

1,050,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کانورس ال استار کلاسیک Converse All Star Chuck Taylor

کانورس ال استار کلاسیک Converse All Star Chuck...

1,050,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت ال استار سفید Converse Chuck Taylor All Star

کفش اسپرت ال استار سفید Converse Chuck Taylor...

1,050,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی راحتی کانورس Converse Timeless Classic

کتانی راحتی کانورس Converse Timeless Classic

1,050,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت کانورس Converse Allstar کد 101001

کفش اسپرت کانورس Converse Allstar کد 101001

1,050,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت پالادیوم ضد آب مردانه Palladium Waterproof

بوت پالادیوم ضد آب مردانه Palladium Waterproof

2,350,000 تومان 4,100,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت مردانه پالادیوم ضدآب Palladium PAMPA EVO

بوت مردانه پالادیوم ضدآب Palladium PAMPA EVO

1,950,000 تومان 4,100,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی ریباک پرنسس Reebok Classic Princess black j95361

کفش پیاده روی ریباک پرنسس Reebok Classic...

1,745,000 تومان 2,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Lite 2 کد eh2692

کفش پیاده روی و دویدن ریباک Reebok Lite 2 کد...

2,199,000 تومان 2,750,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی رانینگ ریباک زنانه Reebok Pt Prime Run 2

کتانی رانینگ ریباک زنانه Reebok Pt Prime Run 2

2,098,000 تومان 3,050,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش آدیداس مردانه مدل ترکس Adidas Terrex AX2R

کفش آدیداس مردانه مدل ترکس Adidas Terrex AX2R

4,150,000 تومان 4,650,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی پیاده روی زنانه آدیداس Adidas Terrex Ax2r

کتانی پیاده روی زنانه آدیداس Adidas Terrex Ax2r

3,995,000 تومان 4,550,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
نیم بوت هایکینگ آدیداس ضدآب Adidas Terrex Mid GTX

نیم بوت هایکینگ آدیداس ضدآب Adidas Terrex Mid GTX

4,995,000 تومان 5,695,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت کوهنوردی سالومون مردانه SA-394668 Salomon Authentic LTR GTX

بوت کوهنوردی سالومون مردانه SA-394668 Salomon...

5,395,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی پیاده روی ریباک زنانه Reebok Triplehall 7

کتانی پیاده روی ریباک زنانه Reebok Triplehall 7

1,795,000 تومان 2,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی ورزشی ریباک Reebok Ahary

کتانی ورزشی ریباک Reebok Ahary

2,190,000 تومان 2,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی سالومون Salomon Speedcross 5

کفش ورزشی سالومون Salomon Speedcross 5

1,120,000 تومان 1,300,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش هایکینگ سالومون مردانه Salomon X Ultra 3 Gtx کد sa-402422

کفش هایکینگ سالومون مردانه Salomon X Ultra 3...

3,801,750 تومان 5,069,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت ال استار مشکی مردانه مدل Converse chevron

تیشرت ال استار مشکی مردانه مدل Converse chevron

265,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت ال استار خاکستری مدل Converse chevron

تیشرت ال استار خاکستری مدل Converse chevron

265,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت آل استار قرمز مدل Converse chevron

تیشرت آل استار قرمز مدل Converse chevron

265,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت آل استار سفید مدل Converse chevron

تیشرت آل استار سفید مدل Converse chevron

265,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت طبیعتگردی زنانه سالومون Salomon Heika CS WP

بوت طبیعتگردی زنانه سالومون Salomon Heika CS WP

2,995,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش رانینگ سالومون مدل SALOMON SPEEDCROSS 4 GTX

کفش رانینگ سالومون مدل SALOMON SPEEDCROSS 4 GTX

4,895,000 تومان 5,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت سالومون مدل Salomon OUTLINE GTX

کفش اسپرت سالومون مدل Salomon OUTLINE GTX

3,995,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت طبیعتگردی زنانه سالومون Salomon Heika CS WP

بوت طبیعتگردی زنانه سالومون Salomon Heika CS WP

2,995,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت کانورس قرمز رنگ Converse Star Chevron

تیشرت کانورس قرمز رنگ Converse Star Chevron

265,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت کانورس طوسی رنگ Converse Star Chevron

تیشرت کانورس طوسی رنگ Converse Star Chevron

265,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت کانورس آل استار سفید رنگ Converse Star Chevron

تیشرت کانورس آل استار سفید رنگ Converse Star...

265,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
تیشرت کانورس مشکی رنگ Converse Star Chevron

تیشرت کانورس مشکی رنگ Converse Star Chevron

265,000 تومان 450,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی سالومون اسپیدکراس SALOMON Speedcross 5

کفش پیاده روی سالومون اسپیدکراس SALOMON...

1,129,000 تومان 1,400,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی ورزشی مخصوص پیاده روی سالامون Salomon supercross

کتانی ورزشی مخصوص پیاده روی سالامون Salomon...

1,129,000 تومان 1,229,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
صندل مردانه سالومون Salomon Ellipse Cabrio

صندل مردانه سالومون Salomon Ellipse Cabrio

3,195,000 تومان 4,295,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر مردانه سالومون Salomon Kalalau LTR

کفش اسنیکر مردانه سالومون Salomon Kalalau LTR

1,995,000 تومان 2,850,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتانی زنانه سالامون Salomon Speedcross 3

کتانی زنانه سالامون Salomon Speedcross 3

3,295,000 تومان 4,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسیکس زنانه مخصوص پیاده روی Asics Gel Kayano Trainer Evo

کفش اسیکس زنانه مخصوص پیاده روی Asics Gel...

1,215,000 تومان 2,165,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکراسیکس مدل Asics Gel-Lyte

کفش اسنیکراسیکس مدل Asics Gel-Lyte

1,190,000 تومان 2,140,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسیکس زنانه مخصوص پیاده روی مدل Asics gel Lyte White

کفش اسیکس زنانه مخصوص پیاده روی مدل Asics gel...

1,215,000 تومان 2,165,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی مردانه سالومون Salomon Acro

کفش پیاده روی مردانه سالومون Salomon Acro

2,995,000 تومان 4,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش زنانه تریال رانینگ سالامون Salomon Speedcross

کفش زنانه تریال رانینگ سالامون Salomon Speedcross

1,220,000 تومان 1,350,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی مردانه سالومون Salomon Authentic LTR GTX M

کفش کوهنوردی مردانه سالومون Salomon Authentic...

5,695,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبیعتگردی و پیاده روی سالومون Salomon XA Pro 3D GTX

کفش طبیعتگردی و پیاده روی سالومون Salomon XA...

4,995,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش سالومون زنانه Salomon X Ultra Prime CS

کفش سالومون زنانه Salomon X Ultra Prime CS

4,295,000 تومان 5,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر طبی کانورس ال استار Converse Chuck Taylor ll

کفش اسنیکر طبی کانورس ال استار Converse Chuck...

525,000 تومان 1,280,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مردانه تیمبرلند Timberland College

کفش مردانه تیمبرلند Timberland College

1,195,000 تومان 1,750,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبی مردانه تیمبرلند Timberland

کفش طبی مردانه تیمبرلند Timberland

1,399,000 تومان 2,370,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش روزمره مردانه تیمبرلند Timberland Classic College

کفش روزمره مردانه تیمبرلند Timberland Classic...

1,199,000 تومان 1,750,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کلاسیک مردانه Timberland Classic College

کفش کلاسیک مردانه Timberland Classic College

1,199,000 تومان 1,750,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
بوت تیمبرلند Timberland 6 In Premium

بوت تیمبرلند Timberland 6 In Premium

799,000 تومان 1,795,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
نیم بوت مردانه تیمبرلند Timberland Killington Chukka

نیم بوت مردانه تیمبرلند Timberland Killington...

1,349,000 تومان 2,400,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسپرت مردانه اسپنیننگ Spanning mid sport

کفش اسپرت مردانه اسپنیننگ Spanning mid sport

465,000 تومان 695,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر جین مردانه Spanning Mid jean

کفش اسنیکر جین مردانه Spanning Mid jean

449,000 تومان 850,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مردانه اسپنینگ Spanning Mid Black

کفش مردانه اسپنینگ Spanning Mid Black

649,000 تومان 930,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی مردانه اسپنینگ Spanning mid sport

کفش ورزشی مردانه اسپنینگ Spanning mid sport

449,000 تومان 679,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش سالومون مردانه Salomon X ULTRA 3 GTX

کفش سالومون مردانه Salomon X ULTRA 3 GTX

5,295,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی زنانه سالومون ایکس الترا Salomon X Ultra 3 GTX

کفش کوهنوردی زنانه سالومون ایکس الترا Salomon X...

5,595,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی سالومون Salomon Xa Enduro

کفش پیاده روی سالومون Salomon Xa Enduro

2,995,000 تومان 4,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبیعتگردی مردانه سالومون ایکس الترا Salomon X Ultra 3 GTX

کفش طبیعتگردی مردانه سالومون ایکس الترا Salomon...

5,295,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش طبیعتگردی سالومون Salomon X Ultra 3 GTX

کفش طبیعتگردی سالومون Salomon X Ultra 3 GTX

5,195,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش مردانه سالومون Salomon Xa Pro 3D GTX

کفش مردانه سالومون Salomon Xa Pro 3D GTX

5,495,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش ورزشی سالومون مردانه رانینگ Salomon Speedcross 4

کفش ورزشی سالومون مردانه رانینگ Salomon...

3,890,000 تومان 4,195,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش پیاده روی زنانه سالومون Salomon Crossamphibian

کفش پیاده روی زنانه سالومون Salomon...

2,595,000 تومان 3,795,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسنیکر ونس اولد اسکول Vans Old Skool

کفش اسنیکر ونس اولد اسکول Vans Old Skool

799,000 تومان 1,500,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش کوهنوردی زنانه سالامون Salomon X Ultra 3 GTX

کفش کوهنوردی زنانه سالامون Salomon X Ultra 3 GTX

4,995,000 تومان 5,995,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش اسکیت برد ونس Vans SK8-HI

کفش اسکیت برد ونس Vans SK8-HI

899,000 تومان 1,499,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کفش راحتی سالومون Salomon Rx Moc

کفش راحتی سالومون Salomon Rx Moc

2,095,000 تومان 2,595,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود

منو