محصولات ON Running

نمایش 1 - 23 از 23 آیتم
نمایش 1 - 23 از 23 آیتم

کفش آن رانینگ ON Running

داستان آن رانینگ در رشته کوه‌های آلپ سوئیس با هدف ایجاد انقلاب در حس دویدن آغاز شد. در سال 2010 بود که با یک جاه طلبی بزرگ، در میان رقبای سرسخت پا به میدان گذاشت. از روز اول با شک و تردیدهای فراوان جنگیدند تا امروز بدون هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت، باعث تغییر دنیای دوندگی شدند. یک دونده‌ی حرفه‌ای به نام اولیویه برنهارد به همراه دوستانش دیوید آلمان و کاسپار کوپتی به عشق دویدن راحت‌تر دست به یک ایده‌ی انقلابی زدند. پس از بازنشستگی از رقابت‌های حرفه‌ای، اولیویه برنهارد، قهرمان مسابقات سه‌گانه و چندگانه‌ی مرد آهنی جهان، خود را وقف یافتن کفشی برای دویدن کرد که به او حس دویدن عالی بدهد. برای تحقق این هدف، با یک مهندس سوئیسی که ایده‌ای برای تولید نوع جدیدی از کفش دویدن داشت همفکری کرد. همکاری آن‌ها منجربه تولید کفش نوظهوری در زمینه کفش دویدن حرفه‌ای شد.

تاریخچه آن رانینگ


برای تحقق نوآوری در صنعت تولید کفش حرفه‌ای، صدها نمونه اولیه اصلاح شدند. اما هدف آن‌ها که فرود نرم و برخواستن محکم بود، همچنان باقی ماند. پس از موفقیت در تولید کفش تخصصی دویدن، در ژانویه سال 2010 بود که اقدام به طراحی و تولید کفش مخصوص کشتی کردند. آن‌ها ماموریت خود را برای تولید مهندسی شده‌ی کفش، مطابق با آخرین فناوری‌های روز به سرعت پیش بردند. اولین جوایز آن رانینگ تنها یک ماه بعد در فوریه 2010 بود که نمونه‌های اولیه ON Running توسط دوندگان مشتاق مورد استقبال قرار گرفت و با نتایج عالی همراه بود. وقتی نظر دوندگان را در مورد کفش‌های آنرانینگ پرسیدند به دویدن روی ابرها اشاره کردند.


در ماه ژوئن یعنی تنها پس از گذشت چند ماه پس از شروع به کار، اقدام به افتتاح اولین شعبه‌ی فروشگاه خود در سوئیس کردند. امروزه پس از گذشت تنها 13 سال حدود 3500 فروشگاه تخصصی فروش کفش در 50 کشور جهان راه‌اندازی نموده‌اند. علاوه بر مقر اصلی خود در زوریخ سوئیس، بزرگترین شعبات خود را در ایالات متحده امریکا، استرالیا، ژاپن و برزیل افتتاح کرده‌اند. علاوه بر این محصولات برند آنرانینگ برنده‌ی بسیاری از جوایز بین المللی شده است. از منظر مدیران برند ON Running هیچ خط پایانی در کار نیست. آن‌ها مطابق تکنولوژی روز دنیا در حال پیشرفت در صنعت تولید کفش‌های ورزشی تخصصی هستند.


انواع کفش آن رانینگ


مجموعه کفش آن رانینگ مخصوص دویدن طراحی و تولید شده‌اند. کتونی‌هایی QC مناسب دویدن جاده ای، دویدن تریل، کوهنوردی، پیاده روی و روزمره هستند. کفش‌های آن رانینگ مطابق با فناوری CloudTec تولید گردیده‌اند که برای دویدن بهتر طراحی شده‌اند.


کفش روزمره ان رانینگ


از کفش روزمره آن رانینگ برای انواع کارهای روزانه استفاده می‌شود. برای خرید، پیاده‌روی، گردش و تفریح، دورهمی‌های دوستانه، سفر، اکتشافات شهری و خیابان گردی کارایی دارند. کتونی‌های روزمره علاوه بر راحتی بالا، از عملکرد مطلوبی نیز برخوردارند. این دسته از کفش‌های تولیدی کمپانی آن رانینگ هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان در رنگ‌ها و سبک سلیقه‌های گوناگون به عرضه می‌رسند. با استفاده از کتونی روزانه QC زندگی اکتیو و فعالی را تجربه خواهید کرد.


کفش پیاده روی و دویدن جاده ای آن رانینگ


با کفش پیاده روی و دویدن جاده ای آن رانینگ به راحتی بر روی آسفالت قدم بگذارید. قطعا در هر گامی که برمی‌دارید به راحتی بیشتر و استحکام بالای این کفش پی خواهید برد. ضمنا با فناوری جادویی CloudTec خود را به سمت خط پایان سوق دهید. برند آن رانینگ کفش‌های پیاده روی و دویدن مخصوص جاده خود را به پنج دسته‌ی زیر تقسیم کرده است.  • کفش ضد آب مناسب پیاده روی و دویدن جاده ای Waterproof road running shoes

  • کفش پیاده روی و دویدن با زیره‌ی چند لایه‌ی بالشتک دار Cushioned road running shoes

  • کفش مناسب پیاده روی و دویدن با پرونیشن نرمال Neutral road running shoes

  • کفش پیاده روی و‌ دویدن ضد لغزش مناسب شرایط جوی نامساعد Stable road running shoes

  • کفش پیاده روی و‌ دویدن مناسب پرونیشن بیش از حد Forward rolling running shoes


کفش دویدن تریل آن رانینگ


از کفش دویدن تریل آن رانینگ برای دویدن در کوهستان استفاده می‌شود. این دسته از کفش‌ها برای استفاده روزمره و مسیرهای جاده‌ای آسفالت مناسب نیستند. بلکه با داشتن زیره‌ی مخصوص از فوم Zero-Gravity مناسب استفاده بر روی سطوح سنگی و خاکی می‌باشند. همچنین از فناوری Missiongrip پیروی می‌کنند. ضمنا کفش‌های تریل QC عموما ضد آب بوده و در برابر نفوذ آب کاملا مقاوم هستند.


کفش کوهنوردی آن رانینگ


کفش کوهنوردی آن رانینگ مجموعه‌ای از بوت‌هایی هستند که برای محافظت کامل از پا در زمان پیمایش کوه تولید و روانه‌ی بازار شده‌اند. این دسته از کفش‌ها دارای بدنه سفت و محکمی هستند. عموما ساق بلند بوده و دارای خاصیت ضدآب می‌باشند. همچنین از فناوری Missiongrip که مربوط به زیره‌های ضد لغزش و ضد سایش است پیروی می‌کند. همین ویژگی کفش را در سطوح لغزنده و گل لای مقاوم می‌کند.


کیوسی QC یا آن رانینگ؟


 به دلیل لوگو خاصی که این برند روی محصولاتش دارد اغلب مردم حرف O را با Q اشتباه گرفته و در اصطلاح کیوسی QC میخوانند در صورتی که تلفظ صحیح این برند ON و مخفف On running می باشد.


کفش مردانه آن رانینگ


برای راحتی هر چه تمام‌تر از مجموعه کفش مردانه آنرانینگ استفاده کنید. از کفش‌های مهندسی شده‌ی ON Running برای ورزش‌های حرفه‌ای استفاده کنید. در طراحی این دسته از کتونی‌های مردانه از فناوری CloudTec استفاده شده است. فناوری کلودتک مربوط به زیره‌ی خاص این کفش است که منجربه فرودهای نرم در این کفش می‌شود. با زیره نرم کفش‌های مردانه آن رانینگ خود را برای پریدن از ارتفاع آماده کنید. آنرانینگ در سبک‌های متفاوت پیاده روی، دویدن تریل، دویدن جاده‌ای و روزمره اقدام به تولید کفش‌های حرفه‌ای برای آقایان کرده است.


کفش زنانه آن رانینگ


با مجموعه کفش زنانه آنرانینگ خود را برای یک تمرین نرم، راحت، امن وحرفه‌ای آماده کنید. ضمنا طراحی این دسته از کفش‌ها توسط بهترین طراحان کفش سراسر دنیا انجام شده است. به گونه‌ای که در هر محیطی که قرار بگیرید قطعا نظر و توجه سایرین را به خود جلب خواهید کرد. علاوه بر زیبایی خاص از کیفیت بسیار بالا مهندسی شده‌ای برخوردار است. تکنولوژی کلودتک CloudTec با دقت خاصی در کتونی‌های زنانه به کار گرفته شده تا از هر گونه فشار به پاهای ظریف بانوان جلوگیری نماید. برای یک تمرین دو راحت حتما از کفش‌های مهندسی شده‌ی آن رانینگ استفاده کنید.

بیشتر

فیلتر

دسته بندی ها
سایز کفش
رنگ
کیفیت
امکان خرید حضوری
فیلتر

منو