محصولات Caterpillar

در صفحه
نمایش 1 - 24 از 146 آیتم
نمایش 1 - 24 از 146 آیتم

کاترپیلار -  Caterpillar

کمپانی کاترپیلار به اختصار CAT یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی در امریکا محسوب می شود. تمرکز کاترپیلار بیشتر بر روی محصولات صنعتی ، و تجهیزات ایمنی کار ( کفش ایمنی ، ساعت ، عینک ، گوشی و ... ) می باشد. علاوه بر محصولات ایمنی با توجه به صنعت رو به رشد پوشاک کمپانی کترپیلار وارد حیطه محصولات اسپرت و لایف استایل شد و با تولید انواع تیشرت ، کفش اسپرت و بوت توانست سهم بزرگی از بازار پوشاک را در اختیار بگیرد و هم اکنون کاترپیلار با دارایی 88 میلیارد دلار در رتبه 44 بزرگترین شرکت های امریکایی قرار گرفت.

تاریخچه کمپانی کفش ، پوشاک و تجهیزات ایمنی کاترپیلار


کاترپیلار شرکت صنعتی امریکایی در ایلی نوی امریکا فعال است.تولیدکننده ماشین الان سنگین ، استخراج معدن ، موتورهای دیزلی ، گازسوز و درون سوز، لوکوموتیو های دیزلی و ... می باشد.


برند کت CAT در اواخر قرن نوزدهم میلادی توسط دانیل بست و بنجامین هولت تاسیس شد.

کمپانی کت حدود 100 محصول مختلف تولید میکند که بخشی از این 100 محصول را کفش های ایمنی و لوازم ایمنی دیگر شامل می شود که از آن ها می توان به عینک ایمنی ، ساعت، گوشی های مخصوص کار و ... اشاره کرد .


در سال 1925 با ترکیب شدن شرکت C.L.BEST سرانجام  کارخانه جات هولت راه اندازی و در سال 1986 کارخانه دوباره تغییراتی در ساز و کار خود ایجاد کرد و در نهایت برند کترپیلار تاسیس شد.


دلیل این که هولت محصولات خود را با نام کاترپیلار عرضه کرد این بود که تراکتور هایش همانند نوعی کرم ابریشم که کاترپیلار نام دارد از میان گل ها بیرون می آیند.


تکنولوژی و فناوری کفش و کتانی کاترپیلار


تکنولوژی نانو که به تازگی در صنعت کفش و پوشاک فراگیر شده در محصولات کاترپیلار نیز به چشم می خورد که باعث ضد آب شدن کفش می شود و از چسبیدن گرد وغبار به کفش جولوگیری می کند.


ویژگی ضد برق بودن نیز در اکثر کفش های کت رعایت می شود که در آن کفش می تواند تا ولتاژ 600 ولت برق را نیز تحمل کند و کاملا از شما محفظت کند .


یکی دیگر از ویژگی های کفش های کاترپیلار روی پلاستیکی فشرده ی بسیار ضخیم کفش است که در عین سبک بودن و راحتی کفش از پای شما در برابر اشیای تیز و برنده محافظت می کند و یا از له شدن پا جلوگیری می کند.


روی کفش از جنس کامپوزیت می باشد و بسیار راحت تر و سبک تر از سری آهنی محصولات کت می باشد و ویژگی دیگری که دارد جنس آهنی محافظ جلوی کفش در هنگام عبور از گیت ها فرودگاه باعث ایجاد مشکل می شود اما با تعویض جنس آن در سری ها جدید با پلاستیک فشرده دیگر این مشکل وجود ندارد.


خصوصیت دیگر این کفش  ها زیره ی دارای تکنولوژی SRX است که مانع از لیز خوردن می شود و ضد رو غن است .


یکی دیگر از ویژگی های این کفش داشتن زیره ی EVA است که باعث راحتی هرچه بیشتری پا می شود و از پا درد بر اثر ایستادن زیاد سر پا جلوگیری میکند .


تکنولوژی  ERGO در کفی کفش یکی دیگر از خصوصیات این کفش است که در کفش های طبی برند کاترپیلار موجود است.


اکثر کفش های کاترپیلار دارای زیره ی فلکس flex  هستند که باعث انعاطف پذیری هر چه بیشتر کفش می شود.


تقریبا تمام کفش های کاترپیلار هواگیری خوبی از محیط دارند و مانع از بو گرفتن کفش می شوند.


فروشگاه چارسونِت به عنوان نمایندگی آنلاین فروش کفش های کاترپیلار اقدام به فروش آنلاین این محصولات میکنید و شما عزیزان میتوانید از این پس محصولات اورجینال کاترپیلار را با گارانتی اورجینالیتی از فروشگاه چارسونِت تهیه کنید و درب محل تحویل بگیرید.

بیشتر

فیلتر

دسته بندی ها
سایز کفش
بیشتر ... کمتر ...
رنگ
بیشتر ... کمتر ...
کیفیت
فیلتر

منو