شاخه‌ها

محصولات Skechers

کفش اسکچرز (( skechers برنده جایزه در صنعت کفش ورزشی و شیوه زندگی سالم شده است . این موفقیت مرهون یک خط تولید متنوع و باکیفیت است که به بسیاری از نیازهای ورزشی مردان و زنان و کودکان  سراسر دنیا توجه دارد .

کفش اسکچرز (( skechers برنده جایزه در صنعت کفش ورزشی و شیوه زندگی سالم شده است . این موفقیت مرهون یک خط تولید متنوع و باکیفیت است که به بسیاری از نیازهای ورزشی مردان و زنان و کودکان  سراسر دنیا توجه دارد .


کالکشن جدید کفش های پیاده روی برند اسکچیرز دارای کفش ، بوت ،کتانی و کفش راحتی است . این کالکشن برای زندگی همراه با ورزش طراحی شده است . در تمام طول روز با سرعت حرکت کنید ، در پارک بدوید و آخر هفته ها به خرید بروید کفش های اسکچرز انعطاف پذیری باورنکردنی پارچه بادوام و زیره مستحکم را برای شما در تمام روز به ارمغان می آورد . سبکهای معمولی مانند dreamcaserو big bucksکفشهای راحت و با دوامی را برای تمام روز در اختیار شما قرار داده اند . کفشهای اسکچرز با طراحی آرامش همراه با تناسب به شما این امکان را می دهد تا راحتتر از پاهای خود استفاده کنید و همچنین با ارائه لایه های نرم در زیر کفش برای پاهای شماراحتی را به ارمغان می آورد . کلکسیون کفشهای اسکچرز با طراحی سبک آرامش در کنار مراقبت از ذهن پیام آور سلامتی مصرف کننده هستند . سبکهای pureflexو bob bliss ارئه دهنده طرح سادگی و آسایشبا استفاده از کفی های ضد ضربه ارامش را برای پاهای شما در مدرسه . در محل کار و در پارک در تمامی طول روز به همراه می آورد  . مجموعه کاری کفشهای اسکچرز بهترین محافظان پاهای شما هستند چه شما کار صنعتی داشته باشید چه کار سبک یا حتی کار در رستوران این کفشهای اسکچرز هستند که آسایش پاهای شما را در تمامی طول روز به همراه می آورند .کفشهای اسکچرز از کلکسیون و synergyfelton  با ساختار چرم محکم و ترکیب با تشک ابری و همچنین زیره لاستیکی ضد ضربه به شما اعتماد  به نفس بالایی اعطا خواهد کرد .  این کلکسیون از کفشهای اسکچرز با الهام گرفتن از کفش های نظامی از پاهای در مقابل برق گرفتگی و ضربه جلوگیری می کند . کلکسیون کفشهای کودک اسکچرز مجموعه ای بی نظیر و شگفت انگیز است که همانند سبک کفش های shuffles.swift kicksکه به عنوان سرشناس ترین کفشهای کودکان شناخته می شود بادوام و راحت است . کفش کودک ، بوت ها وفکفش های راحتی به شما این اطمینان را می دهند که نخستین گامهای  کوچک کودکتان راحت و مستحکم باشد . همچنین شما به کفش یا کتانی پیاده روی ، بوت کار نیاز دارید که کفش های اسکچرز با دوام و راحت در تمام مسیر همراه شما خواهند بود .  

بیشتر
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم

منو