شاخه‌ها

محصولات SUUNTO

تاریخچه ی ساعت سونتو

سونتوSUUNTO  کمپانی فعال در عرصه تولید ساعت های اسپرت و ورزشی است که ، تقریبا هرکدام از ساعت های سونتو برای ورزش خاصی طراحی و تولید شده اند برای مثال ساعت های قواصی ، طبیعت گردی ، نظامی ، ساعت های فیت نس ، ساعت های مخصوص ورزش دو میدانی و .....

ساعت سونتو (SUUNTO SMART WATCH)


 تاریخچه ی ساعت سونتو


سونتوSUUNTO  کمپانی فعال در عرصه تولید ساعت های اسپرت و ورزشی است که ، تقریبا هرکدام از ساعت های سونتو برای ورزش خاصی طراحی و تولید شده اند برای مثال ساعت های قواصی ، طبیعت گردی ، نظامی ، ساعت های فیت نس ، ساعت های مخصوص ورزش دو میدانی و .....


سری سونتو  D9  مخصوص قواصی طراحی شده است سونتو دی ناین تا عمق 30 متری کاملا ضد آّب است


یکی دیگر از این ساعت ها ساعت هوشمندsuunto vector است که در سال 2004 برای کوهپیمایی طراحی شد و دارای سیستم فشار سنج ، ارتفاع سنج و .... می باشد.


 جالب است بدانید که این ساعت هنوز هم برای کوهنوردان حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.


از ساعت های  feetnessکمپانی ساعت های هوشمند سونتو می توان به سری اسپارتان اشاره کرد که زیبایی خیره کننده ای دارند و امکاناتی نظر شیشه ی ضد خش صفحه ی لمسی ، بدنه ی ضد آب و به همراه 30 حالت ورزشی همانند یکی مربی کامل در کنار شما است.


خوب است که بدانید شرکت سونتو پیش از تولید ساعت های هوشمند و ورزشی قطب نما تولید می کرده و موسس آن مخترع اولین سری قطب نماهایی است که در آن مایع جریان دارد این قطب نماها به نسبت قطب نماهای ساده بسیار دقیق تر بوده اند.


جالب است بدانید که سرباز هلندی لئوتنانت نوربک در جنگ جهانی دوم هنگامی که توسط تک تیر انداز روسی هدف گلوله قرار گرفت قطب نمای M-311 ساخت کمپانی سونتو مانع برخورد گلوله به او شد.


شرکت سونتو در سال 1936 توسط   Tuomas Vohlonen تاسیس شد این شرکت تاکنون توانسته ساعت های زیادی را تولید کند ساعت های برند سونتو بیشتر مبتنی بر ورزش هستند و ساعت ورزشی هستند این ساعت هاتکنولوژی های زیادی دارند که می توانند همانند یک مربی کامل ورزشکار را راهنمایی و هدایت کنند.


ساعت های هوشمند (اسمارت واچ ها)


اوایل قرن 16 را می توان زمان ظهور ساعت های نسل جدید دانست که با استفاده از فنر ساعت ها توانستند عقربه های خود را به حرکت در بیاورند.
خیلی زود ساعت ها در تمام دنیا فراگیر شدند و باعث شدند که شرکت های ساعت سازی زیادی تاسیس شود .


تکنولوژی ها و ویژگی های ساعت های سونتو چیست؟


از تکنولوژی های ساعت هوشمند برند سونتو می توان به ضد آب بودن تا عمق 300 متر ، ضد خش بودن ، ارتفاع سنج ، دما سنج ، نمایش ضربان قلب ، فشار سنج ، هشدار وقوع طوفان ، اتصال بهGPS  و نمایش مسیر اشاره کرد.


ساعت های سونتو توانایی نمایش هشدار زلزله ،دارای  صفحه ی لمسی ، حالت چراغ قوه ، حالت شکار ، حالت ماهیگیری و ....هستند.


 ساعت های سونتو میتوانند بیش از 30 حالت ورزشی متفاوت را آموزش دهند و همانند یک مربی بر شما نظارت داشته باشند.
فروشگاه اینترنتی چارسونت برای علاقه مندان عزیز به ساعت های هوشمند سونتو و ورزشکاران گرامی ساعت های برند suunto  را از کمپانی سونتو تهیه کرده و در دسترس شما عزیزان قرار داده است.

بیشتر
نمایش 1 - 37 از 37 آیتم
نمایش 1 - 37 از 37 آیتم

منو