کتانی مردانه ریبوک Reebok RealFlex Train 4

برند : Reebok

دسته‌بندی : مردانه

جدید

این محصول با توجه به اینکه با پست یا تیپاکس ارسال می شود. فاقد امکان پرداخت درب محل است و بایستی به صورت آنلاین تسویه انجام شود..

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز
متاسفانه این سایز تمام شده
موجود شد خبرم کن
 
بررسی محصول

کتانی مردانه ریباک مدل RealFlex Train 4

خرید کفش ورزشی کار دشواری نیست فقط کافی است بدانید که می خواهید از کفشتان برای چه فعالیتی استفاده کنید و نکاتی که برایتان اهمیت دارد را اولویت قرار دهید. کفش ورزشی ریباک مدل Reebok RealFlex Train 4 یکی از شیک ترین مدل کفش های اسپرت ریباک است که در سال های اخیر طراحی شده است. از نکات بسیار برجسته در این کتانی می توان به راحتی فوق العاده ی آن اشاره کرد که به لطف بهره گیری از بالشتک هایی بسیار نرم و با کیفیت در قسمت داخلی ممکن شده است و این مدل را به یک گزینه ی استثنایی برای دوندگان حرفه ای تبدیل کرده است.

محافظت در برابر ضربه، یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب این مدل است. ریبوک RealFlex Train 4 طراحی خاصی دارد که علاوه بر زیبایی از پای شما نیز به خوبی محافظت می کند چه در هنگام دویدن و چه در هنگام وارد شدن ضربات ناگهانی به پایتان از آسیب دیدن شما جلوگیری می کند. بهره گیری از مواد باکیفیت و انعطاف پذیر در این مدل سبب می شود که این کتانی برای ورزش های درون سالن نیز بسیار خوب باشد. در کل گفتنی است که استفاده از فناوری هایی نظیر Eva و RealFlex در این مدل سبب افزایش میزان راحتی آن می شود. همچنین وجود تکنولوژی هایی خوبی نظیر mesh 3d fuse frame در قسمت بالایی این کتانی سبب بهبود جریان هوا در کفش شما می شود.

 
مشخصات محصول
برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگمشکی
مناسب برایآقایان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس
کد محصولCN1165
 
راهنمای انتخاب سایز ریباک Reebok

راهنمای انتخاب سایز ریباک

مشخصات اصلی

برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگمشکی
مناسب برایآقایان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس

سایر ویژگی‌ها

کد محصولCN1165

منو