کتانی پیاده روی ریباک Reebok Speed Breeze

برند : Reebok

دسته‌بندی : کفش پیاده روی و دویدن

جدید

کفش ورزشی ریباک مدل Speed Breeze از مدل های جدید این شرکت می باشد که با طراحی خاصی منتشر شده است و دارای فناوری های خوبی نظیر eva و memory tech می باشد و برای افرادی که به ورزش هایی نظیر پیاده روی  و دویدن علاقه مند هستند بسیار مناسب است.

جزییات بیشتر

موجود شد خبرم کن
 
بررسی محصول

کفش مردانه ریبوک مدل Speed Breeze

اگر شما نیز با برند ریباک آشنایی داشته باشید می دانید که این شرکت هر ساله چندین نمونه ی جدید از کفش هایش را در مدل های مختلف عرضه می کند که هر کدام طراحی خاص خود را دارند و با تکنولوژی ها و فناوری های ویژه ی خودشان عرضه می شوند. کتانی ریبوک مدل Reebok Speed Breeze یکی از این مدل های جدید است که با آپشن های ویژه ی، مخصوص ورزش هایی نظیر پیاده روی و دویدن طراحی شده است.

پیش از هر چیزی باید بدانید که این کفش با رویه ای از جنس لاستیک عرضه شده است که بسیار با دوام است و از پارگی کفش و اسیب رسیدن به پای شما نیز تا حدودی جلوگیری می کند. یکی از مزیت های دیگر این مدل مشبک بودن قسمت رویه ی آن است که سبب می شود تهویه هوا در کفش به بهترین نحوه ی ممکن صورت بگیرد و در نتیجه از تعریق پای شما جلوگیری شود. از فناوری های بسیار جالب به کار رفته در این مدل می توان به memory tech اشاره کرد که مربوط به کفی کفش است. با وجود این فناوری شما پس از چند مرتبه پوشیدن کفش، کفی کفش فرم و شکل پای شما را به خود می گیرد و سبب می شود که پای شما کاملا در کفش راحت باشد.

 
مشخصات محصول
برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگمشکی
مناسب برایآقایان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس
کد محصولcn6444
 
راهنمای انتخاب سایز ریباک Reebok

راهنمای انتخاب سایز ریباک

مشخصات اصلی

برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگمشکی
مناسب برایآقایان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس

سایر ویژگی‌ها

کد محصولcn6444

منو