کتانی اسپرت پسرانه ریباک Reebok Zoku Runner

برند : Reebok

دسته‌بندی : کفش پیاده روی و دویدن

جدید

Reebok Zoku Runner

این محصول با توجه به اینکه با پست یا تیپاکس ارسال می شود. فاقد امکان پرداخت درب محل است و بایستی به صورت آنلاین تسویه انجام شود..

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز
متاسفانه این سایز تمام شده
موجود شد خبرم کن
 
بررسی محصول

کتانی ورزشی مدل Reebok Zoku Runner

کتانی ریباک مدل Reebok Zoku Runner که در سال های اخیر عرضه شده است با ویژگی هایی نظیر طراحی کم برش و خاصش، توانسته است محبوبیت زیادی در بین مردم کسب کند. این کفش که مخصوص پیاده روی و دویدن طراحی شده است و با فناوری هایی فوق العاده ای عرضه شده است. از تکنولوژی های بسیار کاربردی در این مدل می توان به DMX Lite اشاره کرد که سبب افزایش میزان راحتی قسمت زیره ی کفش شما می شود ، همچنین گفتنی است که بالشتک هایی که در کفی این کتانی به کار رفته اند باعث می شوند که شما بتوانید چندین ساعت به پیاده روی بپردازید بدون اینکه آثار خستگی در پاهای شما ظاهر شود.

همانطور که می دانید یکی از نکات مهم که در خرید کفش ورزشی توجه به وزن کفش است. ورزشکاران به ویژه دوندگان حرفه ای توجه ویژه ای به وزن کتانی تمرینی خود دارند زیرا در کیفیت دویدن آن ها تاثیر مستقیمی دارد. گفتنی است که استفاده از مواد با کیفیت با وزن کم در کتانی Zoku Runner باعث شده است که وزن کلی این محصول کاهش چشمگیری داشته باشد. همچنین گفتنی است که برای افزایش میزان مقاومت قسمت خارجی این مدل در برابر سایدگی از یک لایه لاستیک فشرده در زیره ی این مدل استفاده شده است که عمر مفید کفش را افزایش میدهد.

 
مشخصات محصول
برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگسفید
مناسب برایآقایان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس
کد محصولcn0242
 
راهنمای انتخاب سایز ریباک Reebok

راهنمای انتخاب سایز ریباک

مشخصات اصلی

برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگسفید
مناسب برایآقایان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس

سایر ویژگی‌ها

کد محصولcn0242

منو