ریباک دخترانه Reebok Astroride Soul

برند : Reebok

دسته‌بندی : کفش پیاده روی و دویدن

About shop: orginalshop
Products: 259
Date created: 1400-07-08

جدید

اگر شما نیز به دنبال یک جفت کفش ورزشی دخترانه هستید که علاوه بر راحتی بسیار مدرن و کاربردی باشد پیشنهاد می کنیم که حتما بررسی تخصصی کفش ریباک Astroride Soul را بخوانید.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز
متاسفانه این سایز تمام شده
موجود شد خبرم کن
 
بررسی محصول

کفش زنانه ریباک مدل Astroride Soul

اگر شما نیز به دنبال یک کفش راحتی کاربردی و شیک از برند ریباک هستید که بتوانید به پیاده روی و دویدن با آن بپردازید حتما کتانی ریباک مدل Astroride Soul را نیز در اولویت هایتان قرار دهید زیرا این مدل با فناوری هایی خوبی که دارد می تواند اکثر نیز های یک ورزشکار حرفه ای را برطرف کند.

یکی از ویژگی هایی که باعث می شود این مدل با مدل های دیگر تفاوت داشته باشد وزن بسیار کم آن است. وزن کم این کفش به شخص اجازه می دهد که بتواند به راحتی ساعت ها به پیاده روی و دویدن بپردازد و از بروز مشکلاتی مانند کمر درد و پا درد که بر اثر وزن زیاد کفش به وجود می آید نگران نباشد. همانطور که در تصویر این محصول نیز مشاهده می کنید پاشنه یا قسمت زیره ی این مدل ارتفاع زیادی دارد که همین موضوع سبب می شود که شما در هنگام حرکت راحتی بیشتری داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که قسمت کفی این کتانی به دلیل استفاده از موادی با خاصیت کشسانی بالا دارای قابلیت الاستیکی خوبی است.

 
مشخصات محصول
برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگگلبهی
مناسب برایبانوان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس
کد محصولCM9133
 
راهنمای انتخاب سایز ریباک Reebok

راهنمای انتخاب سایز ریباک

مشخصات اصلی

برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگگلبهی
مناسب برایبانوان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس

سایر ویژگی‌ها

کد محصولCM9133

منو