کتانی زنانه ریباک پمپی Reebok Pump Fusion 2.5

برند : Reebok

دسته‌بندی : کفش پیاده روی و دویدن

جدید

اگر شما هم از کفش های ورزشی ریباک استفاده کرده باشید می دانید که این برند برای تولید کتانی های ورزشی اش از تکنولوژی ها و فناوری های بسیار مدرنی استفاده می کند که از این فناوری ها می توان به استفاده از قالب PU که برای راحتی هرچه بیشتر پای شما در قسمت داخلی این کفش تعبیه شده است اشاره کرد.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز
متاسفانه این سایز تمام شده
موجود شد خبرم کن
 
بررسی محصول

کتانی زنانه ریبوک مدل Pump Fusion 2.5

کمپانی ریباک که در زمینه ی تولید کفش های اسپرت با قابلیت های بسیار ویژه سابقه ی بسیار درخشانی دارد در سال های اخیر نیز از یک از مدل جدیدش رونمایی کرده است. این مدل که با نام ZPUMP FUSION 2.5 عرضه شده است دارای ویژگی هایی بسیار خاص است که آن را با کتانی های دیگر کاملا متمایز می کند. از ویژگی های بسیار کاربردی در این مدل می توان به استفاده از یک پمپ هوای بسیار قدرتمند در قسمت پشتی این کتانی اشاره کرد. این پمپ سبب می شود که تهویه هوا در داخل کفش بسیار سریع تر انجام شود و پای شما دائما در حال دریافت هوای تازه باشد و از بو گرفتن و عرق کردن آن در هنگام فعالیت جلوگیری شود.

همچنین استفاده از تعدادی بالشتک نرم در قسمت داخلی این کتانی زیبا سبب افزایش راحتی آن شده است به گونه ای که دوندگان حرفه ای کتانیZPUMP FUSION 2.5 را به عنوان یک کفش ایده آل برای پیاده روی و دویدن می شناسند. یکی دیگر از مزیت های بسیار کاربردی این کتانی عدم وجود درز در قسمت رویه ی این کتانی می باشد که سبب می شود کفش شما ظاهری بسیار خوب داشته باشد.

 

 
مشخصات محصول
برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگطوسی
مناسب برایبانوان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس
کد محصولAR2817
 
راهنمای انتخاب سایز ریباک Reebok

راهنمای انتخاب سایز ریباک

مشخصات اصلی

برندریباک
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکورزشی
رنگطوسی
مناسب برایبانوان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندانگلیس

سایر ویژگی‌ها

کد محصولAR2817

منو