دوربین اینستا 360 مدل Insta 360 oneR 4K

برند : insta360

دسته‌بندی : لوازم ورزشی

About shop: آس واچ
Products: 86
Date created: 1400-07-08

جدید

متاسفانه این سایز تمام شده
موجود شد خبرم کن
 
بررسی محصول

بررسی تخصصی دوربین اینستا360 مدل oneR 4K

دوربین ورزشی اینستا360 مدل Insta 360 oneR 4K یکی از بهترین و جدیدترین مدل دوربین های این برند است که با قابلیت های فوق العاده ای عرضه شده است و کاملا مطابق با فیلم و عکس برداری از فعالیت های ورزشی طراحی و تولید شده است.

فیلم برداری 360 درجه

این دوربین حرفه ای قابلیت فیلم برداری به صورت 360 درجه یا 360° Capture را دارا می باشد که برای فیلم برداری از فعالیت های ورزشی فوق العاده مناسب است. با این تکنولوژی شما می توانید عین حرکت دوربین را تغییر جهت دهید تا از نقاط مختلف فیلم بردارید کنید.  همچنین دارای تکنولوژی 4k angel wide نیز می باشد.

مقاوم در برابر نفود آب

شما می توانید این دوربین  را برای فیلم و عکس برداری در زیر آب نیز استفاده کنید. حداکثر عمق قابل استفاده برای دوربین اینستا 360 مدل oneR 4K 5 متر می باشد.

دسته سلفی نامرئی

گفتنی است که این دوربین فوق العاده دارای دسته مخصوص سلفی نامرئی نیز می باشد که به شما این امکان را می دهد که از خودتان سلفی بگیرید بدون اینکه دسته سلفی بخشی از عکس را اشغال کند. این قابلیت در فیلم برداری این دوربین نیز کاربرد دارد و می تواند تصویر های باورنکردنی را برای شما ثبت کند.

کنترل صوتی

 همچنین می توانید از طریق صدا نیز این دوربین را کنترل کنید که یک آپشن فوق العاده به حساب می اید.

قابلیت slow motion

قابلیت تصویر برداری به صورت Slow Motion از دیگر ویژگی های این دوربین فورکی می باشد که امکان فیلم برداری با سرعت خیلی پایین را برای شما فراهم می کند.

دارای قابلیت عکس و فیلم برداری HDR 

همچنین شما می توانید عکس ها و فیلم هایتان را با سیستم HDR ذخیره کنید که در آن کیفیت و طبیعی بودن ویدیو و فیلم هایتان چندین برابر می شود.

مناسب برای فیلم و عکس برداری در شب

از دیگر مزیت های این دوربین فیلم برداری حرفه ای می توان به قابلیت عکس برداری در شب اشاره کرد که کیفیت فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد.

 
مشخصات محصول
نوعدیجیتال
سبکاسپرت
رنگمشکی
کیفیتاورجینال
منبع انرژیباتری
مورد استفادهروزمره
وزن (گرم)121 گرم
ابعاد72X48X32.4
کد محصولoneR-twin

مشخصات اصلی

نوعدیجیتال
سبکاسپرت
رنگمشکی
کیفیتاورجینال
مورد استفادهروزمره
وزن (گرم)121 گرم
کد محصولoneR-twin

سایر ویژگی‌ها

منبع انرژیباتری
ابعاد72X48X32.4

منو