کفش ورزشی سالیوا مدل Salewa Lite Train K کد 61349-0346

برند : SALEWA

دسته‌بندی : کفش پیاده روی و دویدن

جدید

  • سبک و منعطف
  • زیره از جنس میشلن
  • رویه از جنس مش با قابلیت تنفس پذیری بالا
  • مجهز به تکنولوژی 3F برای حفاظت بیشتر از مچ پا
  • کفی اورتولایت

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

3,995,000 تومان

4,995,000 تومان

  • طوسی
  • گارانتی اورجینالیتی (اصالت کالا)

- +

 
بررسی محصول

این بار، سالیوا به تولید یک کفش ورزشی سبک وزن فکر کرده است که بتواند یک حمایت عالی از پاهای ورزشکاران در سطوح ناهموار ایجاد کند و نتیجه آن کفش ورزشی مدل Salewa Lite Train K شده است. این مدل از سالیوا، یک کفش سبک وزن با واکنش پذیری بالا است که برای دویدن در طبیعت و تمرین های کوهستانی ساخته شده است.

در طراحی مدل Lite Train K، با استفاده از زیره‌های حرفه ای میشلن (MICHELIN) توجه زیادی به ایستایی و چسبندگی کفش و نیز کاهش وزن تمام شده محصول شده است. کفش سبک، باعث می شود تا ورزشکار چابکی بیشتری داشته باشد و احساس خستگی نکند. همچنین، این مدل دارای یک رویه از نوع مش یا تور بافته شده با قابلیت تنفسی بالا برای کنترل بیشتر رطوبت در داخل کفش است و از این طریق هرگز پا در داخل کفش عرق نمی کند.

شکل خاص شیارها و برجستگی ها در زیره کفش که در طراحی آن از لاستیک‌ دوچرخه‌ های مخصوص کوهستان الهام گرفته شده است، یک تعادل کامل را برای شما تضمین می کند و با تکیه بر آن می توانید در زمین های ناهموار کوهستانی با سرعت بدوید؛ به پیاده روی های سریع خود در طبیعت ادامه دهید و در مسیرهای پر فراز و نشیب به تمرینات ورزشی بپردازید. زیره این کفش در پلتفرم Lite Train ساخته شده است که منحصرا برای برند سالیوا است و کشش و مقاومتی عالی در برابر لغزش در سراشیبی ها ایجاد کرده و سازگاری بسیار خوبی با سطوح نرم و ناهموار از خود نشان می دهد.

این کفش، دارای تکنولوژی سیستم 3F است که مچ پا را از ۳ جهت در داخل کفش ثابت نگه می دارد و حمایت و حفاظت بالایی برای قسمت میانی پا ایجاد می کند. با استفاده از این تکنولوژی، احتمال آسیب دیدگی در فعالیت های ورزشی به حداقل رسیده و مقاومت پا در برابر فشارها مخصوصا پیچ خوردگی و تغییر جهت مچ پا افزایش می یابد. همچنین، اختلاف 6 میلیمتری بین پاشنه و قسمت جلویی کفش (ارتفاع پاشنه 18.5 میلیمتر و ارتفاع انگشتان 12.5 میلیمتر است) وضعیتی متعادل و روحیه ای پیش رونده و خستگی ناپذیر را برای شما ایجاد می کند. از دیگر ویژگی های این کفش می توان به کفی اورتولایت (ORTHOLITE) آن اشاره کرد که خاصیت ضد شوک، آنتی باکتریال، خاصیت ضد بو و قابلیت تنفسی بالایی دارد که باعث می شود همواره پا در داخل کفش حس خنکی داشته باشد.

چارسونت، این کفش ورزشی را با کیفیت اورجینال و قیمتی بسیار مناسب برای شما مشتریان عزیز آماده کرده و مانند تمام محصولات دیگر خود اصالت آن را ضمانت می کند. پس با خیال مطمئن یک کفش مطمئن بخرید.

 
مشخصات محصول
برندسالیوا
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکاسپرت
جنس رویهتور
رنگطوسی
مناسب برایآقایان و بانوان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندآلمان
کشور تولیدکنندهویتنام
مورد استفادهورزشی
توضیحاتجنس زیره : میشلن - پراصطکاک ویژگی ها : اورتولایت- ساق کوتاه
مناسب فصلتمام فصول
کفی طبیدارد
نحوه بسته شدن بندبندی
اندازه ساقبدون ساق
امکان خرید حضوریدارد

مشخصات اصلی

برندسالیوا
نوعکفش پیاده روی و دویدن
سبکاسپرت
جنس رویهتور
رنگطوسی
مناسب برایآقایان و بانوان
کیفیتاورجینال
کشور مالک برندآلمان
کشور تولیدکنندهویتنام
مورد استفادهورزشی
مناسب فصلتمام فصول
کفی طبی
نحوه بسته شدن بندبندی
اندازه ساقبدون ساق

سایر ویژگی‌ها

توضیحاتجنس زیره : میشلن - پراصطکاک
ویژگی ها : اورتولایت- ساق کوتاه
امکان خرید حضوری

منو